پیام تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی حضور شکوهمند ملت ایران در انتخابات 29 اردیبهشت 1396

به گزارش نویدتهران،جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی حضور شکوهمند ملت ایران در انتخابات 29 اردیبهشت 1396 تشکر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز و همیشه در صحنه ایران!
خداوند متعال را به پاس داشتن چنین ملتی سپاسگزاریم؛ ملتی که با حضور پرشور و گسترده ی بیش از 40 میلیونی خود در 29 اردیبهشت 1396 برگ زرین دیگری را بر حماسه آفرینی های ملت ایران رقم زد.

حضور شما امید تازه ای به هواداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان بخشید و مایه یأس دشمنان و مصونیت، اقتدار و عزت ایران گردید.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از حضور با شکوه ملت سرافراز ایران و همه ی مسئولان برگزاری این انتخابات تقدیر و تشکر می نماید.

امروز پیروز و برنده ی واقعی این انتخابات همچون گذشته، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بی شک این افتخار بزرگ با هدایت های حکیمانه ی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» شکل گرفت، و دوباره نقش بی بدیل ولایت مطلقه ی فقیه در سکان داری نظام را ثابت کرد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امیدوار است، مسئولان محترم شاکر این نعمت بزرگ بوده و با تکیه بر آرمان های امام راحل(ره) و شهیدان والامقام و رهروی عملی از رهنمودهای مقام معظم رهبری بتوانند راه پیشرفت و برون رفت از مشکلات امروز جامعه از جمله تولید، اشتغال، بیکاری، مبارزه با فساد و تبعیض را با نگاه به توانمندی های داخلی و تکیه بر اقتصاد مقاومتی بپیمایند و این عزت، عظمت و سربلندی ملت ایران را برای همیشه پاسداری کنند. ان شاءالله

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم