پیام تسلیت وزیر اطلاعات به خانواده محترم و گرامی شهید حسن عشوری

به گزارش نویدتهران، وزیر اطلاعات به خانواده و باز ماندگان محترم شهید حسن عشوری، پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام تسلیت بدین شرح است:

بسم رب شهداء والصدیقین

خانواده محترم و گرامی شهید حسن عشوری

سرباز گمنام امام زمان(عج) و مجاهد فی سبیل الله، شهید حسن عشوری در راه تأمین امنیت و آرامش هموطنانش از جان عزیز و خون پاک خود گذشت و با بزرگی ، افتخار ، پایمردی و مبارزه با تروریست های وابسته و فریب خورده که پیش از این با اقدامات ضد انسانی و خائنانه خود تعدادی از هموطنان عزیزمان را در تهران به شهادت رساندند و قصد داشتند تا خون های پاک دیگری را برای خوش آمد اربابان خود بریزند و قامت استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به سخره بگیرند در مسیر مبارزه با تروریسم با افتخار و رشیدانه به لقاء الله پیوست.
این جانب شهادت این عزیز را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی ) . ملت شریف ایران به ویژه سربازان گمنام امام زمان (عج) و همرزمان این شهید و به شما خانواده ی گرامی تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منّان برای آن شهید، علوّ درجات و برای سایر بازماندگان صبر و سلامتی آرزوی می نمایم.
ان شاءالله با تلاش مجدانه فرزندان رشید و شجاع ملت ایران در وزارت اطلاعات و سایر دستگاه های نظامی و انتظامی، به زودی انتقام خون پاک این شهید و سایر شهداء را از تروریست ها و مزدوران فرومایه و حامیان آن ها گرفته خواهد شد.

سیدمحمود علوی