رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران :

واحدهاي نيمه فعال و غيرفعال كشاورزي استان تهران طي ٦ ماه تعيين تكليف شوند

به گزارش نویدتهران،رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران در جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي گفت:واحدهاي نيمه تمام، نيمه فعال و غيرفعال در حوزه كشاورزي بايد به سرعت طي ٦ ماه تعيين تكليف شوند.

نعمت الله تركي در جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان تهران با اشاره به راه اندازي پايانه صادراتي محصولات كشاورزي و پايانه صادراتي گل و گياه در استان تهران گفت:توسعه كشت هاي گلخانه اي در سال ٩٦ بسيار خوب پيش رفت و اين اقدامات در سال ٩٧ ادامه مي يابد.

وي ساماندهي و توسعه واحدهاي دامداري استان تهران را مهم دانست و افزود:ساماندهي واحدها به ويژه واحدهاي غيرفعال و نيمه فعال از اهداف توليد به ويژه دربخش گوشت قرمز است.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران با اشاره به رويكرد اخير دشمنان تصريح كرد: ذخيره سازي اقلام مورد نياز در حوزه كشاورزي و بخش توليد بايد مورد توجه باشد.

تركي با اشاره به گزارش اداره جهادكشاورزي استان در خصوص اينكه ١٠ درصد واحدهاي كشاورزي غيرفعال،نيمه تمام و نيمه فعال است گفت: واحدهاي نيمه تمام، نيمه فعال و غيرفعال در حوزه كشاورزي بايد به سرعت طي ٦ ماه تعيين تكليف شوند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران افزود:در واحدهاي صنعتي و كشاورزي ارتباط با دانشگاه ها و مراكز پژوهشي بايد افزايش يابد و يكي از سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري هم توجه به واحدهاي دانش بنيان است.