توصیه پلیس به هواداران تيم ملي فوتبال؛

هيجانات حاصل از شادي و نشاط را در رانندگي دخيل نكنيم/ شهروندان از تجمع در بزرگراه ها خودداری کنند

به گزارش نویدتهران، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت خطاب به هواداران تيم ملي فوتبال اعلام كرد: هيجانات حاصل از شادي و نشاط را در رانندگي دخيل نكنيم و در كمال آرامش و تمركز رانندگي كنيم.

سردارمحمدرضا مهماندار درباره بازي امشب تيم ملي ايران و پرتقال، اظهارداشت: با توجه به مسابقه امشب تیم ملی فوتبال، در صورت پيروزي تيم ملي ، خواهشمند است شهروندان محترم تهرانی از هر گونه رفتار نامناسب و به دور از احتياط هنگام رانندگي خوداري كنند زیرا رانندگی هیجانی در سطح معابر قطعا خطرات و لطمات جبران ناپذيري را با خود به همراه دارد.

وی با بیان اینکه با عنایت به تاریکی هوا در ساعات برگزاری و اتمام بازی و نیز احتمال اینکه برخی از عابران پیاده از پوشش مناسب و مشخص در شب استفاده نکنند، احتمال بروز سوانح رانندگی وجود دارد، گفت: رانندگان محترم حتماً هنگام رانندگی توجه کافی به جلو را مد نظر قرار داده و از تلفن همراه استفاده نكنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ممکن است در آن ساعات از شب خودورهای امدادی مانند آمبولانس در حال مأموریت باشند، بنابراین شهروندان محترم در سطح معابر و به خصوص بزرگراه ها تجمع نکرده و خودروی خود را در محل‌های ممنوع متوقف نكنند كه قطعا با برخورد پليس مواجه خواهند شد.

سردار مهماندار در خاتمه گفت: پليس راهور تهران بزرگ تا پايان عادي شدن تردد در سطح معابر حاضر و فعال است.