سردار شیرازی ؛

هم افزایی بین نیروهای مسلح لازمه حرکت به سوی آرمان های امام و نظام

به گزارش نویدتهران،رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا گفت: رهبری همواره بر هم افزایی بین نیروهای مسلح که لازمه آن داشتن روحیه و حرکت به سمت آرمان های امام(ره) و نظام است، تأکید دارند.

سردار سرتیپ پاسدار محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، اظهار داشت: سازمان عقیدتی سیاسی یکی از سازمان های اثرگذار در نیروی انتظامی است که باید در جهت انجام مأموریت ها به فرماندهی این نیرو کمک کند.

وی افزود: نیروی انتظامی به دلیل ارتباط مستقیم با مردم می بایست همواره به لحاظ معنوی تقویت شود و این موضوع از جمله وظایف سازمان عقیدتی سیاسی محسوب می شود.

این مقام ارشد نظامی با بیان اینکه مردم ما واقعا شایسته بهترین خدمات هستند، اظهار داشت: سلامت فکر،عمل و اخلاق قطعا خواهد توانست ارتباط شما با مردم را افزایش داده و اعتماد عمومی نسبت به این نیرو را ارتقاء دهد.

سردار شیرازی با بیان اینکه مجموعه اقدامات عقیدتی سیاسی باید به تمامی قسمت های ناجا از پایین ترین رده تا بالاترین آن و همچنین در خانواده کارکنان اثرگذار باشد، گفت: ارتقای هوشیاری و بصیرت دینی و انقلابی آحاد کارکنان و خانواده آنان باید مدنظر قرار گیرد.

رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا گفت: رهبرمعظم انقلاب اسلامی همواره بر هم افزایی بین نیروهای مسلح که لازمه آن داشتن روحیه و حرکت به سمت آرمان های امام و نظام است، تأکید دارند.

وی در ادامه به انتظارات مقام معظم رهبری از مجموعه سازمان عقیدتی سیاسی اشاره کرد و گفت: تعامل اثربخش و هم افزا با فرمانده ناجا و دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا از جمله انتظارات معظم له به شمار می آید.

سردار شیرازی در ادامه با بیان اینکه این تدابیر و جابه جایی ها باعث دمیدن روح جدید در نیرو و حرکت به جلو محسوب می شود، گفت: ما امروز دارای ۴۰ سال تجربه عملیاتی هستیم و این جابه جایی ها انگیزه و حرکت به جلو را در سازمان ها به وجود خواهد آورد.

وی در ادامه حجت الاسلام سیدعلی رضا ادیانی  را فردی با سوابق مثبت معرفی و اظهار کرد: امیدواریم با سوابق مثبتی که ایشان در کارنامه خود دارند بتوانند به نحو احسن انجام مأموریت کنند.

رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در پایان بر شناسایی نقاط ضعف و قوت نیروی انتظامی اشاره و تأکید کرد: همه ما تلاشمان بر این است تا تدابیر مقام معظم رهبری را به نحو احسن اجرا کنیم.