وزير دفاع در جمع کارکنان صنايع الکترواپتيک اصفهان:

همگان بايد به عمق کينه و عداوت آمريکايي ها پي ببرند

به گزارش نویدتهران،وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با بيان اينکه با حربه جنگ اقتصادي و تحريم هاي همه جانبه به مصاف جمهوري اسلامي برخواسته اند، گفت: اين بار جنگ تمام عيار دشمن با نظام اسلامي شکل سياسي، اقتصادي، فرهنگي و رواني دارد.
امير سرتيپ حاتمي در جمع کارکنان صنايع الکترواپتيک اصفهان با اشاره به بازديد خود از اين صنايع اظهار داشت: بحمدالله حرکت، رشد، پيشرفت و بالندگي در کليه اجزاي صنايع الکترواپتيک محسوس و ملموس بود و خداوند متعال را بابت داشتن چنين مجموعه اي متشکل از انسان هاي توانمند، مومن، انقلابي، جوان و متخصص شاکريم.
وي با بيان اينکه صنايع الکترواپتيک وزارت دفاع با عملکرد مثبت و توانمندي هاي منحصربه فرد خود مورد اعتماد و وثوق نيروهاي مسلح بوده و فرماندهان و مسئولين همواره به نيکي از آن ياد مي کنند، افزود: اهميت و جايگاه اين صنعت در اقتدار و پيشرفت¬هاي صنعت دفاعي در سال‌هاي اخير بر کسي پوشيده و پنهان نيست و اين صنعت در ابعاد مختلف موجب سربلندي وزارت دفاع و صنعت دفاعي کشور شده ¬است.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينکه متاسفانه در سال هاي اخير شاهد بروز مشکلات و مسائل جدي که موجب ايجاد ناامني در منطقه شده است بوده ايم، تصريح کرد: گروه تروريستي داعش با حمايت هاي گسترده نظام استکبار با هجوم به سوريه و عراق، خسارت هاي جبران ناپذيري را در اين کشورها به جاي گذاشتند که کشته و زخمي شدن صدها هزار نفر و آوارگي حدود 20 ميليون انسان بي گناه از زن، مرد، پير و جوان، دستاورد جنايت هاي پليد اين گروه هاي تکفيري و اربابان شيطان صفتشان بوده است.
امير سرتيپ حاتمي خاطرنشان کرد: اما جهانيان شاهد بودند که تمام هيمنه غرب با سرمايه گذاري هاي مالي، سياسي، تجهيزاتي و تسليحاتي از اين گروه هاي تروريستي و فريب خورده با مقاومت و ايستادگي محور مقاومت و به زمين ريخته شدن خون پاک هزاران جوان مومن و انقلابي شکست و روسياهي براي هميشه تاريخ بر پيشاني نظام سلطه باقي ماند و حمايت هاي بي حد و حصر از اين جنايتکاران تاريخ ناکام ماند و سرمايه گذاري بلند مدت آنها به هدر رفت.
وي در همين زمينه تاکيد کرد: اما در اين موفقيت و پيروزي بزرگ در شکست تروريست ها و اربابان پليدشان، علاوه بر ايثار و مجاهدت جوانان پاکباخته و شيفته اهل بيت (ع)، پشتيباني هاي ارزنده صنعت دفاعي کشور از محور مقاومت بسيارتعيين کننده و نقش آفرين بود.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با بيان اينکه رژيم صهيونيستي با توليد و حمايت از داعش به عنوان جرثومه فساد در صدد آن بود تا اسلام اين مکتب روحبخش و انسان ساز را به عنوان يک مکتب افراطي، آدم کش و ضدبشري معرفي کند، ادامه داد: اما زهي خيال باطل که مردم آگاه و آزادي خواه جهان به نقشه شوم آنها پي برده و بين اسلام واقعي و اسلام جعلي صهيونيستي ـ آمريکايي تفاوت قائل شدند.
وي در عين حال متذکر شد: امروز با شکست توطئه دشمن در ايجاد ناامني در مرزهاي جمهوري اسلامي از طريق ناامن سازي کشورهاي همسايه، با توطئه ديگري از سوي دشمن مواجه هستيم که اين بار با حربه جنگ اقتصادي و تحريم هاي همه جانبه به مصاف جمهوري اسلامي برخواسته اند که اين نيز در واقع روي ديگر همان سکه است.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به پيشنهاد مذاکره رئيس جمهور آمريکا بدون پيش شرط اشاره کرد و گفت: واضح است که اين بار جنگ تمام عيار دشمن با نظام اسلامي شکل سياسي، اقتصادي، فرهنگي و رواني دارد و در واقع در همان استراتژي تعريف مي شود.
امير سرتيپ حاتمي به بدعهدي و پيمان شکني هاي آمريکا در توافقنامه بين المللي برجام اشاره کرد و اظهار داشت: حاصل 12 سال مذاکره و گفت گو و نهايتا توافق برجام که به تاييد و تصويب سازمان ملل متحد نيز رسيد با بدعهدي تاريخي شيطان بزرگ مواجه شد که بايد همگان از اين رفتار غيرمتعهدانه آنها درس گيرند و به عمق کينه و عداوت آمريکايي ها با ملت بزرگ ايران پي ببرند.
وي به اظهارات مداخله جويانه وزير امور خارجه آمريکا در ارتباط با کشورمان اشاره کرد و افزود: نظام مقدس جمهوري اسلامي با وجود مشکلاتي که درون خود دارد، به راحتي مي تواند با وحدت، همدلي، اتحاد و يکپارچگي اين مسائل را از سر راه بردارد و قله هاي افتخار و عزت برسد.
امير سرتيپ حاتمي با بيان اينکه بايد نقشه و حيله دشمن را خوب بشناسيم و آن را تحليل و با درايت و تدبر از اين مرحله حساس عبور کنيم، گفت: بايد به وعده الهي ” يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم ” ايمان داشته باشيم و با ايستادگي، پشتکار، همت و وحدت کلمه در سايه سار ولايت فقيه با سربلندي خواهيم توانست دشمن را يک بار ديگر شکست داده و سرافکنده کنيم.