هشدار رئیس پلیس پایتخت به مجرمان و هنجارشکنان

به گزارش نویدتهران، فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: سارقان ، مجرمان ، هنجارشکنان و قاچاقچیان بدانند و مطمئن باشند که تهران دیگر جای امنی برای فعالیت آنها نخواهد بود.
سردار حسین رحیمی  از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تدوام اجرای طرح های پلیس پایتخت در راستای ارتقاء امنیت خبر داد و اظهار داشت: پلیس تهران بزرگ با بهره گیری از تمام ظرفیت و امکانات موجود ، به صورت منظم و مداوم طرح و برنامه هایی در راستای مبارزه با مواد مخدر ، مبارزه و کاهش سرقت و دیگر جرایم دنبال و اجرایی می کند.
وی افزود: برخورد با باندهای بزرگ و سرشبکه ها و همچنین برخورد با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر از اقدامات جدی پلیس پایتخت است.
سردار رحیمی با اشاره به آخرین عملیات پلیس در مناطقی چون شوش، هرندی، مولوی و … در راستای مبارزه با مواد مخدر، بیان کرد: اقدامات پلیس در مناطقی که حضور معتادان متجاهر و توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر پررنگ است به جد دنبال می شود و برنامه های خود را در این مناطق که متأسفانه سال های سال دچار معضل هستند دنبال می کنیم.
وی در ادامه در خصوص کسانی که به دنبال ایجاد برخی ناامنی ها در تهران بزرگ هستند، اظهار داشت: طی هفته های اخیر شاهد تحرکات برخی از هنجارشکنان در پایتخت بودیم که خوشبختانه با اشراف اطلاعاتی پلیس تمامی این افراد دستگیر شدند و باید بگویم پلیس اجازه جولان به کسانی که در صدد ایجاد ناامنی هستند نخواهد داد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ تأکید کرد: طرح های ما در خصوص افزایش امنیت پایتخت با قوت دنبال می شود و در این راستا بهره گیری از ظرفیت کلانتری ها به شدت رو به افزایش است و در واقع کلانتری ها در راستای مبارزه با جرایم از حالت تدافعی و پدافندی، رویکرد آفندی را دنبال می کنند.
وی با اشاره به رویکرد اجتماعی و جامعه محوری پلیس، خاطر نشان کرد: در بخش های مختلف و متناسب با مأموریت های پلیس نیز آموزش های مختلف را برای آسیب دیدگان جامعه دنبال می کنیم. در واقع رویکرد ایجابی و آموزش محوری متناسب با مأموریت های ناجا ، یکی از اولویت ها می باشد.
این مقام عالی انتظامی تأکید کرد: سارقان، مجرمان ، هنجارشکنان و قاچاقچیان بدانند و مطمئن باشند که تهران دیگر جای امنی برای فعالیت آنها نخواهد بود.
سردار رحیمی خاطر نشان کرد: تمام تلاش و ظرفیت مان را در راستای خدمت به مردم محترم تهران به کار خواهیم گرفت و برخورد محترمانه ، خدمتگزارانه و دوستانه را به مردم پایتخت و دیگر هموطنان ، وظیفه می دانیم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ارزیابی وضعیت امنیتی تهران بزرگ عنوان کرد: به لطف خداوند و براساس برآوردهای اجتماعی، براساس نظر مردم و انعکاس این نظرات در نظرسنجی ها ، باید بگویم امنیت قابل قبولی در تهران حاکم است. اما مهم تر از آن شاهد احساس امنیت مطلوبی در تهران هستیم.