حجت‌الاسلام عبدالله حاج صادقی:

هرکجا خطری متوجه انقلاب باشد سپاه ورود می‌کند

به گزارش نویدتهران،نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: فلسفه وجودی سپاه، دفاع همه جانبه و در همه عرصه ها از انقلاب و دستاوردهای آن است و هرکجا خطری متوجه انقلاب باشد سپاه ورود می‌کند.

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه ۲۳ تیر) در نشست خبری طی سخنانی اظهار داشت: این شان مطالبه‌گری را هرگز از دست ندهید چرا که هویت خبرنگاری به همین است که با قدرت و صراحت مطالبه‌گر وظایف مسئولان باشد.

حجت‌الاسلام عبدالله حاج صادقی افزود ، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ اسلام برای اولین بار است که عمر حاکمیت و نظام حکومت دینی و ولایی به ۴ دهه می رسد. وی ادامه داد: در این چهل سال، انقلاب اسلامی به رغم همه توطئه ها و فتنه‌های استکبار، فراز و نشیب داشته اما هرگز توقف نداشته و امروز استکبار اعتراف دارد که انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم زده است.

حاج صادقی گفت: انقلاب اسلامی دشمن دارد چون زنده و در حال حرکت است و اگر تاثیرگذاری انقلاب نبود، دشمن هم نداشت لذا چون دشمن دارد حافظ و پاسدار با بصیرت و شجاعت و آمادگی نیز می‌خواهد تا نقشه دشمن را بفهمند و در مقابل او بهترین راهکار را عملیاتی کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: رمز ماندگاری انقلاب در این چهل سال پیوند مردم و ولایت است و دشمن تمام تلاش خود را می کند تا این پیوند را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه بسیج چیزی جز امت اسلامی سازماندهی شده برای سنگر نشینی انقلاب نیست، افزود: فلسفه وجودی سپاه، دفاع همه جانبه و در همه عرصه ها از انقلاب و دستاوردهای آن است و هرکجا خطری متوجه انقلاب باشد سپاه ورود می‌کند.

حاج صادقی گفت: استقامت فکری و استقامت عملی دو لازمه حرکت در مسیر انقلاب و پاسداری از آن است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مطالبه رهبری از ما در نمایندگی ولی فقیه، ارتقاء بصیرت دینی، تقویت روحیه انقلابی و جهادی و معنویت، ارتباط و بهره گیری از حوزه های علمیه و روحانیون آگاه و اثرگذار و تعامل و ارتباط سازنده با فرماندهی است، گفت: در همین راستا همایش بسیج اساتید حوزه های علمی ۴ استان قم، تهران، مشهد و اصفهان از ۲۶ تیر به مدت سه روز در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه، شعار این همایش را «حوزه انقلابی، رسالت اساتید انقلابی و بسیجی» و اهداف آن را اعلام حضور انقلابی اساتید بسیجی حوزه های علمیه در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن، تقویت انسجام فعالیت اساتید حوزه های علمیه در جهت ماندگاری انقللب اسلامی، آمادگی بیشتر برای بصیرت افزایی روحانیون اثرگذار در هدایت اقشار بسیج، اگاهی و بصیرت نسیت به توطئه های استکبار و راهکار های مقابله با آن و نمایش ولایتمداری و تبعیت حوزه های علمیه از رهبری معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: حدود ۳۰۰ نفر در این اجتماع و همایش به نمایندگی از ۲۵۰۰ نفر شرکت می‌کنند.

حاج صادقی درخصوص مواضع اخیر روحانی و حمایت سپاه وی نیز تصریح کرد: هرگاه مسئولین در راستای ماموریت ها و خدمت به مردم حرکت کنند بی تردید حامی آنها هستیم.

وی ادامه داد: مواضعی که اخیرا اعلام شد در جهت گفتمان مقاومت در برابر استکبار و خوشحال کننده و رضایتبخش بود و چون در راستای سیاست‌های رهبری قرار داشت از آن حمایت شد و می شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت:هرگاه مواضع در جهت سیاست‌های کلان نظام که رهبری اعلام می‌کنند و در جهت خدمت به مردم باشد سپاه از آن حمایت می‌کند.

حاج صادقی با بیان اینکه سپاه با تمام وجود در جهت اجرای منویات رهبری فعالیت می‌کند، بار دیگر تصریح کرد: از مسئولینی که دنبال تحقق فرامین رهبری و نظام باشند حمایت می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که رهبری فرمودند، هزینه سازش بسیار بیشتر از مقاومت است. امریکا و استکبار اهل گفتگو و منطق نیستند و جز به سلطه بر ما راضی نمی‌شوند.