سردار اسکندر مؤمنی:

هدف نیروی انتظامی، تقویت اعتماد اجتماعی است

به گزارش نویدتهران،جانشین فرمانده نیروی انتظامی از عنصر آمادگی به عنوان مهمترین اولویت یگان ویژه نام برد و ادامه داد: با توجه به حساسیت مأموریت های این یگان، بایستی این عنصر مهم تقویت شود که بحمدالله تاکنون این گونه بوده و قابل تحسین است.

سردار اسکندر مؤمنی در نشست تخصصی معاونان، فرماندهان و مدیران یگان های ویژه ناجا، با اشاره به تحولات منطقه ای و نیز نوع مأموریت های نیروی انتظامی، با تاکید بر اشراف اطلاعاتی و آمادگی برای انجام ماموریت های محوله، اظهارداشت: یگان های ویژه ناجا بایستی در تمامی شرایط آمادگی انجام مأموریت را داشته باشند چرا که مأموریت این یگان در واقع به صورت لحظه ای و آنی است.

این مقام عالی انتظامی کشور از عنصر آمادگی به عنوان مهمترین اولویت یگان ویژه نام برد و ادامه داد: با توجه به حساسیت مأموریت های این یگان، بایستی این عنصر مهم تقویت شود که بحمدالله تاکنون این گونه بوده و قابل تحسین است.

مؤمنی در ادامه گفت: نیروی انتظامی با انجام صحیح و به موقع ماموریت هایش توانسته اعتماد مردم را نسبت به خود جلب کند برهمین اساس این اعتماد باید در بین مردم تقویت شود.

جانشین فرمانده ناجا به پخش فیلم هایی از نحوه رفتار ماموران پلیس در شبکه های اجتماعی اشاره و بیان کرد: فضای مجازی، بسیار بی رحم است به گونه ای که دشمنان و معاندان برای بدجلوه دادن وجهه پلیس در جامعه، هر آن گونه که بخواهند، فیلم ها را منقطع و پخش می کنند، بنابراین بایستی اقدامات پیشگیرانه در این رابطه صورت گیرد برهمین اساس انعکاس عملکرد مثبت پلیس در فضای مجازی از سرمایه های اجتماعی ما به شمار می آید .

وی ادامه داد: زیبایی و کوتاه بودن مستند یکی از ویژگی های خوب یک مستندساز است لذا هرچقدر فیلم های مستند کوتاه باشند مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند که نیاز است از سوی معاونت اجتماعی اقدام شایسته ای در این رابطه انجام شود.