آیت‌الله سید محمد سعیدی:

نیروی انتظامی زینت ولایت فقیه است

به گزارش نویدتهران، امام جمعه قم خطاب به فرمانده ناجا گفت: شما زینت ولایت هستید که با عملکرد و رفتارتان گلی بر سینه مقام معظم رهبری محسوب می شوید و سعی کنید همیشه گل باقی بمانید.
آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) انجام شد، اظهارداشت: جا به جایی‌های فرماندهان به دلایل مختلفی صورت می گیرد گاهی دارای دلایل سازمانی است اما به هر حال نفس تحول و تغییر موجب خیر و برکت می شود.

تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان اینکه سردار  مجتبایی  فرمانده سابق انتظامی استان قم علاوه بر توانایی‌های نظامی دارای تألیفات مختلفی است و به عنوان یک شخصیت علمی شناخته می‌شود، تاکید کرد: مسئولان و فرماندهان در هر منطقه‌ای باید به شرایط آن منطقه اشرافیت داشته باشند که تاکنون نیز در قم این چنین بوده است.

آیت الله سعیدی از قم به‌ عنوان حرم اهل‌بیت(ع) نام برد و با اشاره به اینکه مسئولان باید از حضرت معصومه(س) الگو برداری کرده و همانند ایشان، با حضور خود در قم موجب ارتقاء و پیشرفت این شهر مقدس شوند، گفت: هنگامی که جایگاهی تعریف خاصی پیدا می‌کند، نیازمند نظارت خاص نیز خواهد بود، اگر مسئولان در استان حضور می‌یابند باید نگاه متفاوتی نسبت به این استان داشته و با شناخت جامع خود از قم، عملکردهای موفق را دنبال کنند.

امام جمعه قم در پایان خطاب به فرمانده ناجا، گفت: به فرموده امیرالمومنین حضرت علی (ع)، شما زینت ولایت هستید که با عملکرد و رفتارتان گلی بر سینه مقام معظم رهبری محسوب می شوید و سعی کنید همیشه گل باقی بمانید.