علی دایی در دیدار با رئیس پلیس پایتخت؛

نیروی انتظامی به نحو احسن امنیت ورزشگاه ها را مدیریت می کند

به گزارش نویدتهران،علی دایی در دیدار با رئیس پلیس پایتخت، عنوان داشت: نیروی انتظامی به نحو احسن امنیت ورزشگاه ها را مدیریت می کند.
علی دایی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در نشستی صمیمی با سردار رحیمی و مدیر کل تربیت بدنی تهران بزرگ گفت: سردار رحیمی از دوستان ما هستند و امروز فرصتی شد که خدمت ایشان برسیم و جلسه ای کاملا دوستانه و خوبی داشته باشیم.

دایی در خصوص مقایسه پلیس کشور ایران و آلمان گفت: به نظر من تفاوت­ ها شاید از نظر سخت افزاری باشد، ایران و آلمان هر کدام شرایط خاص خودشان را دارند و شرایط و تغییر و تحولات کشور آلمان با ایران فرق دارد، جنس کار، ساعات کاری و تعداد نیروهای در اختیار و سختی هایی که پلیس در ایران دارد شاید چندین برابر سختی های پلیس آلمان باشد ولی در مجموع مقایسه کردن پلیس ایران و آلمان کار سختی است.

وی افزود: به سردار رحیمی و همکارانشان تبریک می گویم که در این چند وقت اخیر که شاهد مشکلاتی در جامعه بودیم به خوبی توانستند آنها را مدیریت کنند و نه تنها در تهران بلکه در کل کشور، امنیت خوبی داریم .

آقای گل جهان در پاسخ به سوال خبرنگار این مرکز که چه پیشنهادی برای مجموعه پلیس دارید، اظهار داشت: باید در نیروی انتظامی بر موضوع احترام به مردم، فرهنگ سازی شود چرا که این موضوع تاثیر بسزایی در دیدگاه مردم نسبت به نیروی انتظامی دارد.

سرمربی تیم سایپا در خصوص امنیت ورزشگاه­ ها گفت: خدا را شکر در ورزشگاه های تهران هیچ مشکل خاصی نداریم و خیلی به ندرت در استادیوم ­ها به مشکل بر می­ خوریم ولی در مجموع نیروی انتظامی توانسته است خیلی خوب و به نحو احسن امنیت ورزشگاه ها را مدیریت کند.

اسطوره فوتبال ایران در توصیه به هواداران تیم­ ها گفت: باید به جایی برسیم که نیاز به حضور پلیس در مسابقات به حداقل برسد و هواداران خودشان با خویشتن داری و رفتار مسئولانه مسابقات را مدیریت کنند.

سردار رحیمی در این دیدار گفت: من همواره اعتقاد و باورم این است، افرادی که در بخش های مختلف برای کشور زحمت می کشند و برای عزت و سربلندی این مملکت تلاش می کنند، باید قدردان زحمات و تلاش های آنان بود.

وی افزود: آقای دایی یکی از آن افرادی است که تلاش های زیادی برای عزت و سربلندی ایران اسلامی کرده و بارها دل مردم را شاد کردند و در اذهان مردم خاطرات خوبی به یادگار گذاشتند.

سردار رحیمی در پایان گفت: آقای دایی همیشه همکاری و همراهی خوبی با مجموعه پلیس داشتند و امیدوارم این همدلی و همکاری ادامه پیدا کند.