فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

نگاه پلیس به موضوعات اجتماعی مدبرانه و عاقلانه است

به گزارش نویدتهران، فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: نگاه پلیس به موضوعات اجتماعی، مدبرانه و عاقلانه است و تلاش می کنیم عملکرد و بازخورد اقدامات ما موجب بهره برداری و سوء استفاده دشمنان نشود.

سردار حسین رحیمی در دیدار با حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، اظهارداشت: امروز خود را خدمتگزار مردم می دانیم و تلاش می کنیم امنیت و آسایش مردم را فراهم کرده و به این خدمتگزاری افتخار می کنیم.

وی با اشاره به سختی ماموریت های پلیس، خاطرنشان کرد: معتقد هستیم، هر چه خدمت سخت تر باشد اجر و پاداش آن هم بیشتر است البته سختی های کار پلیس با رضایتمندی مردم شیرین می شود از سوی دیگر مجموعه سختکوش پلیس تهران تلاش می کنند ماموریت های محوله را به نحو احسن انجام دهد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه طبق بررسی های صورت گرفته، یک سوم جرایم و نیز ترافیک کشور متعلق به شهر تهران است، خاطرنشان کرد: حدود ۴۰ درصد اقتصاد کشور در پایتخت گردش دارد.

سردار رحیمی تصریح کرد: نگاه پلیس تهران به موضوعات اجتماعی، مدبرانه و عاقلانه است از سوی دیگر تلاش می کنیم، عملکرد و بازخورد اقدامات ما موجب بهره برداری و سوء استفاده دشمنان نشود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ به حادثه خیابان پاسداران و حوادث دی ماه ۹۶ اشاره و بیان کرد: هوشمندی و عملکرد مقتدرانه پلیس موجب شد تا این حوادث به خوبی مدیریت شود که این امر تحسین همگان را به همراه داشت از سوی دیگر دشمن تلاش می کند مردم را در مقابل نظام قرار دهد اما با هوشیاری مردم و اقتدار پلیس، توطئه های آنان خنثی شد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه حل مشکلات و آسیب های اجتماعی نیازمند نگاه کارشناسانه است، گفت: پلیس به ناهنجاری های اجتماعی نگاه مسئولانه دارد و برای کاهش آن تلاش می کند.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام  سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، اظهارداشت: پلیس ما، پلیسی اسلامی و ارزشی است زیرا در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا در حال خدمت است؛ برهمین اساس ناجا با مخلان نظم و امنیت، قاطعانه و با مردم با نگاه مهربانانه و رافت اسلامی برخورد می کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه با بیان اینکه اساس و بنیان بسیاری از فضیلت ها در  حیا و غیرت  است، خاطرنشان کرد: دشمن تلاش می کند بی حیایی را ترویج دهد زیرا این امر می تواند خیلی از فضیلت ها را از بین ببرد و باید مراقبت این توطئه دشمن باشیم.