سردار قاسم رضايي:

نقش تاثیرگذار مرزبانی و خانواده مرزبانان در تأمین امنیت ملی

به گزارش نویدتهران، فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به نقش تاثیرگذار مرزبانی و خانواده مرزبانان در تأمین امنیت ملی، گفت: توجه به فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره سرلوحه کار مرزبانان قرار دارد.
سردار قاسم رضايي در نشست فصلی فرماندهان و معاونان فرماندهی مرزبانی ناجا در مشهد مقدس با اشاره به قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان، اظهار داشت: ما بايستي گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا باشیم زیرا هدایت های داهیانه معظم له، توطئه های دشمنان را خنثی می کند از این رو فرامین ایشان هماره در سرلوحه کار مرزبانان قرار دارد.

وی خطاب به فرماندهان و معاونان ارشد مرزبانی، افزود: اگر امروز مرزباني در تأمین امنيت ملي تأثیرگذار است، این مهم، به خاطر زحمات و برنامه‌ريزي‌های هدفمند شما عزیزان می باشد.

فرمانده مرزبانی ناجا به نقش تاثیرگذار خانواده مرزبانان در تأمین امنیت مرزها اشاره و خطاب به همسران و فرزندان این عزیزان، بیان کرد: اگر پشتيباني و حمايت های شما عزیزان نبود، قطعاً اين موفقيت‌ها حاصل نمی شد.

این مقام ارشد مرزبانی کشور به توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: يکي از فتنه‌هاي استکبار، بحث تهاجم فرهنگي و مقابله با اخلاق است که باید به اين مقوله توجه ويژه اي داشته باشيم.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: “گسست خانواده”؛ هدف اصلی هجمه های فرهنگی دشمن است زیرا دشمنان بعد از شکست در عرصه های مختلف به دنبال تخریب بنیان خانواده هستند بنابراین خنثی کردن توطئه های آنان مستلزم داشتن بصیرت است.