توليت آستان قدس رضوي:

ناجا در خط مقدم برخورد با ناهنجاري و مقابله با ناامني هاست

به گزارش نویدتهران، توليت آستان قدس رضوي، ناجا را در خط مقدم برخورد با ناهنجاري ها و مقابله با ناامني هاي كشور دانست و گفت: اميدواريم خداوند به شما سربازان میهن که وظیفه صيانت از امنيت كشور را برعهده دارید، توفيق روز افزون بدهد.

حجت الاسلام  سيد ابراهيم رئيسي  در ديدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در حرم مطهر رضوي، اظهار داشت: نیروی انتظامی فعال، آگاه، بانشاط و پوياست به گونه ای که علاوه بر حفظ نشاط در مجموعه خود، آن را نیز به جامعه می بخشد.

توليت‌آستان قدس رضوي خاطرنشان کرد: براي حفظ نظام و ارتقاء كشور عزيزمان، پیشرفت های بسیار خوب و گام های موثری برداشته شده به گونه ای که طی 40 سال اخیر موفقيت هاي زيادي كسب كرديم، هر زمان با مشکل مواجه شدیم علت آن فاصله گرفتن از گفتمان امام(ره) و مقام معظم رهبري(مدظله العالی) بوده است.

وی ادامه داد: در حوزه هایی که به موفقیت رسیديم در حقیقت به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا درست عمل کردیم که در این رابطه می توان به پیشرفت در حوزه هاي نانو، تكنولوژي، هوا فضا و نیز امنيت مثال زدنی جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد.

حجت الاسلام رئیسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتي، مبارزه با قاچاق کالا و … اشاره و بیان کرد: همه باید مطیع فرمان معظم له باشیم و بر اساس گفتمان و فرمايشات ایشان و امام(ره) گام برداریم.

وي با تاکید بر اینکه با عمل به تدابير مقام معظم رهبري و اقدامات قواي سه گانه، مشكلات كشورحل می شود، یادآور شد: وحدت، یکپارچگی و انسجام همواره رمز موفقیت و پیشرفت است و در شرایط کنونی استمرار این وحدت بیش از پیش احساس می شود.

تولیت آستان قدس رضوی بر پیگیری در رفع گرفتاری های مردم تاکید کرد و گفت: به سهم خود و به عنوان خادم اين مكان مقدس به شما خوشامد مي گويم و اميدوارم خداوند به شما سربازان میهن که وظیفه صيانت از امنيت كشور را برعهده دارید، توفيق روز افزون دهد.

وي با بیان اینکه با تهديدات زيادي روبه رو هستيم، خاطر نشان کرد: امروز همه وظيفه خطيری بر دوش داريم که همانا صيانت از نظام مقدس و ايفاي نقش به ميزان نياز جامعه است؛ همچنین بایستی در حوزه پيشگيري و پيش بيني فعالتر از گذشته عمل کنیم.

حجت الاسلام رئیسی در خاتمه گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم برخورد با ناهنجاري هاي اجتماعي و همه نا امني ها قرار دارد و بایستی در برابر همه ناهنجاري ها آگاهانه ايستادگي کند.

سردار حسین اشتری  در ادامه ضمن تبريك دهه كرامت و ميلاد مسعود آقا علي ابن موسي الرضا(ع) و حضرت معصومه (س) و خير مقدم به خانواده شهدا از توليت معزز آستان قدس رضوي كه چنين فرصتي را فراهم كرده است، تشكر كرد.

این مقام عالی انتظامی کشور با اشاره به گستردگی فعاليت هاي نيروي انتظامي در اقصی نقاط کشور، گفت: پليس به طور شبانه روزی و در تمام ایام سال مشغول خدمت به مردم عزیز است و وظیفه و مسئوليت اين نيروي خدمتگزار با توجه به تحولات منطقه بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده ناجا در اين ديدار همچنين از همسران و خانواده كاركنان نيروي انتظامي و به خصوص خانواده كاركنان فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي كه نقش موثري در پيشبرد موفقيت‌آميز ماموريت هاي ناجا دارند، صمیمانه تقدير و تشكر كرد.

گفتنی است، در ديدار سردار اشتری  با حجت الاسلام سيد ابراهيم رئيسي  که در حرم مطهر رضوي برگزار شد، جمعي از خانواده معظم شهدا و فرماندهان ارشد انتظامي استان خراسان رضوی نیز حضور داشتند.