رییس پلیس سایبری کشور :

مهمترین مسئله برای یک کشور ارتقاء امنیت می باشد

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا با بیان اینکه یکی از مهمترین اولویت های ناجا ارتقاء امنیت در کشور است ،گفت: جز با حفظ ارزش ها این امر محقق نمی شود.

سردار سید کمال هادیانفر رییس پلیس سایبری کشور در مراسم فارغ التحصیلی سی و نهمین دوره دانشجویان پلیس فتا در دانشگاه علوم انتظامی امین، اظهار داشت:کارکنان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران باید همواره نگرش مثبت، ارتباط موثرو یادگیری مادام العمر را مدنظر قرار دهند از طرفی همکاران ما در پلیس فتا نیز باید تلاشی مضاعف در آموزش های تخصصی و زبان داشته باشند.

وی تصریح کرد : کارکنان باید همواره در کارها خلاقیت داشته باشند و با ترسیم ذهنی و تطبیق امور با واقعیت ها مشکلات را حل کنند و استراتژی راهبردی در انجام ماموریت هایشان داشته باشند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا بیان کرد: سلامتی مبنای تمام آرزوهاست و ورزش یکی از روش های تکامل جسمانی ، روانی و اجتماعی می باشد لذا بر ورزش اهتمام ویژه داشته باشید.

این مقام ارشد انتظامی در پایان گفت: تشکر از خداوند را فراموش نکنید و اگر وجدان راحت و آرامش می خواهید امورات مردم را به صورت خیر خواهانه و خدا پسندانه انجام دهید.