امیر دریادار حبیب الله سیاری:

مهمترین راهکار مقابله با تهدیدات فضای مجازی داشتن بصیرت است

به گزارش نویدتهران،رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: مهمترین راهکار مقابله با تهدیدات دشمن در فضای مجازی داشتن بصیرت است.

امیر دریادار حبیب الله سیاری، صبح امروز طی سخنانی در جمع فرماندهان، مسئولان و کارکنان ستاد ارتش با تقدیر از تلاش های صورت گرفته و عملکرد شایسته آحاد فرماندهان و کارکنان این ستاد در ماه های اخیر که در راستای تدابیر و انتظارات فرماندهی معظم کل قوا در حوزه های چابک‌سازی، کارآمدی و پاسخگویی به رده های بالا و پایین، حرکت های اثربخشی انجام داده اند، گفت: ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای سوابق درخشان و جایگاه ویژه ای است و باید الگو و نمونه ای برای سایر ستادها و رده های آجا باشد.

وی در ادامه ویژگی هایی همچون ازخودگذشتگی، شهادت طلبی، ولایتمداری، مسئولیت پذیری، تکلیف گرایی، وقت شناسی، انضباط و آراستگی، خلاقیت و ابتکار، رعایت مسائل ایمنی و حفاظتی و توجه به امر ورزش را ازجمله شاخص های یک ستاد الگو و نمونه یاد کرد و افزود: ایمان، تعهد و بصیرت انقلابی از مهمترین ویژگی های فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که بحمدلله کارکنان ستاد ارتش در این زمینه الگو و نمونه هستند.

دریادار سیاری همچنین در خصوص تهدیدات دشمن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گفت: دشمنان ایران اسلامی امروز با عملیات روانی گسترده و هجمه های متنوع فرهنگی نه تنها به دنبال تغییر فرهنگ، بلکه به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی و خدشه وارد کردن به وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان هستند.

وی در ادامه با اشاره به کلام نورانی مقام معظم رهبری که فرمودند: « بصیرت، قطب نمای صحیح در اوضاع اجتماعی پیچیده امروز است » گفت: مهمترین راهکار مقابله با تهدیدات فضای مجازی داشتن بصیرت است.