مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای:

ملت ایران و حوزویان اجازه نخواهند داد کسی به حریم ولایت نزدیک شود

به گزارش نویدتهران،مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت تحریم مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) توسط رئیس جمهوری آمریکا بیانیه ای صادر کرد که بدین شرح است:

سناریوی تحریم پیشوایان الهی و محاصره اقتصادی و سیاسی آنان توسط طاغوت ها و حکمرانان سمتکر مقاطع تاریخ، سیاست کهنه ای است به درازای تاریخ، گاه مستکبرین آنان را تهدید به اخراج از سرزمین می کردند «قَالَ الْمَلَأُ الَّذِينَ اسْتَكْبَرُوا مِنْ قَوْمِهِ لَنُخْرِجَنَّكَ يَا شُعَيْبُ وَالَّذِينَ آمَنُوا مَعَكَ مِنْ قَرْيَتِنَا أَوْ لَتَعُودُنَّ فِي مِلَّتِنَا ۚ قَالَ أَوَلَوْ كُنَّا كَارِهِينَ» اعراف 88 گاه همین سناریوی شیطانی خویش را به پیشوای الهی تهمت می زدند «قَالَ الْمَلأُ مِن قَوْمِ فِرْعَوْنَ إِنَّ هَـذَا لَسَاحِرٌ عَلِيمٌ*يُرِيدُ أَن يُخْرِجَكُم مِّنْ أَرْضِكُمْ فَمَاذَا تَأْمُرُونَ» اعراف 109 و 110 گاه دستور ترور آنها را صادر می کردند «فَمَا كَانَ جَوَابَ قَوْمِهِ إِلَّا أَنْ قَالُوا اقْتُلُوهُ أَوْ حَرِّقُوهُ فَأَنْجَاهُ اللَّهُ مِنَ النَّارِ» عنکبوت 24 گاه با نگاه ها و چشمان مسلح و غیرمسلح و پهپادهای جاسوسی خود تیراندازی می کنند «وَإِنْ يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ» قلم 51 و گاه فرمان اجرای سناریوی تحریم اقتصادی را صادر می کنند «هُمُ الَّذِينَ يَقُولُونَ لَا تُنْفِقُوا عَلَىٰ مَنْ عِنْدَ رَسُولِ اللَّهِ حَتَّىٰ يَنْفَضُّوا ۗ وَلِلَّهِ خَزَائِنُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَلَٰكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لَا يَفْقَهُونَ» منافقون 7 غافل از آنکه خزانه ها و سرمایه های زمین و آسمان نزد خداست.

ولایت فقیه روح حاکمیت اسلامی و مقام معظم رهبری خط قرمز ماست. دشمنان جانی باید از گذشته تاریخ درس عبرت بگیرند. نظام سلطنتی پهلوی در 17 دی 56 یک بار در روزنامه ای به پیشوای ملت بزرگ ایران امام خمینی (ره) جسارت کرد. ملت غیور ایران از آن روز اعتراضات و انقلاب را آغاز کرد و آنقدر شجاعانه علیه رژیم پادشاهی در دفاع از پیشوایش جنگید تا نظام 2500 ساله شاهنشاهی را از سرزمین ایران از بن کند و به زباله دان تاریخ افکند.

این ملت ایران همان ملت است گرچه سخن از تحریم نسبت به پیشوایان بزرگواری که نه ثروتی دارند و نه سفری یک سخن واهی و فاقد ارزش است.

اما لازم است رئیس جمهور آمریکا و دیگر طواغیت دنیا بدانند که ملت قهرمان ایران و حوزویان اجازه نخواهند داد حتی در سخن به حریم ولایت نزدیک شوند.

مرکز مدیریت حوزه های علمیه