در حکمی از سوی محمد محمدپور:

معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی منصوب شد

به گزارش نویدتهران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی،«وحید حسین زاده خوشزاد »را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای این اداره کل منصوب کرد.
در حکم «محمد محمدپور» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به حسین‌زاده ‌آمده است: نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی،‌ به موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی با رعایت ماده ٩٤ قانون مدیریت خدمات کشوری به سرپرستی امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل منصوب می‌شوید.
وی اظهارامیدواری کرد: با استعانت از خداوند منان و توجه به اصول و سیاست‌های فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برنامه ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با هماهنگی همه بخش‌های اداره کل شاهد خدمت شایسته به اصحاب فرهنگ و هنر استان باشیم.
«وحید حسین زاده خوشزاد » کارشناس علوم ارتباطات و کارشناس ارشد علوم سیاسی است.
از فعالیت های اجرایی وی می‌توان به مواردی همچون سردبیر نشریۀ سما، دبیر و سردبیر خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، مدیر اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، رئیس ادارۀ مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، مدیر هنرستان هنرهای زیبای استاد ابوالحسن اقبال آذر تبریز و مسئول امور آموزش ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی اشاره کرد.
همچنین نگارش کتاب مقبره الشعرای تبریز، تحلیل محتوای تیتر روزنامه های تبریز، تحلیل و بررسی ماهانۀ مطبوعات تبریز، ارائه و پذیرش مقاله‌ی تاثیر ارتباطات اجتماعی در قیام ٢٩ بهمن تبریز در همایش علمی نقش آذربایجان در انقلاب اسلامی ایران  در دانشگاه تبریز، ارائه و پذیرش مقاله‌ی  بررسی نقش قدرت سیاسی بر مطبوعات در دوره‌‌ پهلوی دوم در همایش ملی  بررسی نظری و عملی روابط دولت و ملت در ایران’ در دانشگاه علامه طباطبایی،‌ نگارش چندین مقاله در زمینۀ مسایل اجتماعی و سیاسی در طول سال های گذشته از فعالیت های پژوهشی وی است.