سردار حسین اشتری:

مسلمانان جهان دست از حمایت مظلومان به ویژه فلسطین نخواهند کشید

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: مسلمانان جهان به ویژه مردم ایران اسلامی دست از حمایت مظلومان نخواهند کشید و لازم می دانم از همکارانم در نیروی انتظامی برای تأمین امنیت راهپیمایی این روز قدردانی کنم.
سردار حسین اشتری با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: رویکرد جمهوری اسلامی ایران دفاع از مظلومان و استکبارستیزی است و امروز مردم روزه دار در سراسر کشور از ساعات اولیه آغاز راهپیمایی حضور پرشور و قابل تقدیری را داشته اند، باید قدردان این مردم عزیز و استکبار ستیز باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در واقع حضور مردم در راهپیمایی امروز علاوه بر اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، پاسخ محکمی به تهدیدات دشمنان نظام و انقلاب بود و دشمنان باید این حضور گسترده را ببینند و بدانند که مردم همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند.
وی ادامه داد: شرکت پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس در تقویت جبهه مقاومت و انتفاضه نیز تأثیر بسزایی دارد و نمادهای استکبار یعنی رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا بدانند که مسلمانان به ویژه مردم ایران اسلامی هرگز دست از حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین نخواهند کشید.
عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به امنیت مثال زدنی کشور عنوان کرد: امنیت امروز کشور را از رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، هوشیاری و اقتدار نیروهای مسلح و پشتیبانی مردم از نظام و انقلاب داریم و دشمنان نظام اسلامی باید بدانند به هرگونه تحرکی پاسخ قاطع و به موقعی خواهیم داد.
وی تأکید کرد:حضور وحدت آفرین مردم در کنار ارتقاء توان دفاعی بیانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
سردار اشتری در پایان با اشاره به فعالیت نیروهای انتظامی در تأمین امنیت راهپیمایی امروز گفت: لازم می دانم از تلاش تک تک همکارانم قدردانی کنم و از همین جا به همه آنها خداقوت بگویم.