تکواندو قهرمانی جهان-کره؛

مسعود حجی زواره برنزش را قطعی کرد

کاپیتان تیم ملی تکواندو مدال برنزش را در مسابقات جهانی کره قطعی کرد.
به گزارش نویدتهران؛ بیست و سومین دوره مسابقات جهانی تکواندو از دیروز با حضور ۹۷۳ تکواندوکار از ۱۸۳ کشور در سالن «تی‌وان» موجو آغاز شده است.

در دومین روز این رقابت ها، امروز ایران سه نماینده دارد. آرمین هادی پور در وزن اول که دیروز با برتری مقابل حریفانش به نیمه نهایی راه یافته است، امروز در این مرحله مسابقه دارد. همچنین ناهید کیانی در وزن ۴۹ – کیلوگرم و مسعود حجی زواره در وزن ۷۴ – کیلوگرم از ایران به روی شیاپ چانگ رفتند.

مسعود حجی زواره تکواندوکار وزن ۷۴ – کیلوگرم پس از یک دور استراحت مقابل «بریان جوزف» از موریس قرار گرفت و در راند دوم با نتیجه ۲۲ بر صفر پیروز شد. وی در دومین دیدار خود به مصاف «محمد فهیم» از پاکستان رفت و با نتیجه ۲۲ بر ۶ به پیروزی رسید.

کاپیتان تیم ملی تکواندو ایران در ادامه «دمیر فجزیک» از صربستان را پیش رو داشت که این حریف را با نتیجه پنج بر سه مغلوب کرد و راهی دور چهارم شد. وی در این مرحله مقابل “سیف عیسی” از مصر قرار گرفت و در حالیکه در راند دوم هفت بر چهار از حریفش پیش بود با آسیب دیدگی راهی بیمارستان شد و کمیته برگزاری مسابقات با توجه به خطای حریف حجی زواره را برنده مسابقه اعلام کرد.

وی با راهیابی به مرحله نیمه نهایی مدال برنز خود ار قطعی کرد فردا در ادامه مسابقات برای رسیدن به فینال تلاش می‌کند.