سردار فضلی:

مردم مستضعف جایگاه والایی در پیشگاه حضرت امام (ره) داشتند

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: تکریم مردم بویژه مردم مستضعف بود، مردم مستضعف جایگاه والایی را در پیشگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی داشتند.
سردار علی فضلی با گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد رحلت امام خمینی بنیانگذار انقلاب اسلامی با اشاره به ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره) اظهار داشت: امام عظیم الشان، امام همه نیکی هاست امام همه خوبی هاست، امام خورشید است.

به گزارش نویدتهران وبه نقل ازبسیج،وی در ادامه افزود: در واقع زبان قاصر است از توصیف شخصیت والای امام خمینی (ره) اما اگر بنده می گویم خورشید، اگر می گویم خوبی ها اگر می گویم همه نیکی ها این ها را بواسطه این که خداوند عنایتی کرد و به دفعات مکرر و در ادوار مختلف در بخشی از قبل، حین و بعد از دفاع مقدس، به واسته انس و الفتی که در دیدار امام عظیم الشان در خاطرات ما باقی مانده بوده که هرگز از ذهن زدودنی نیست و هرکدام از آن ها برای ما درس آموزی داشته است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: یکی از ویژگی های انحصاری امام بعد از تدین، خداترسی، توکل بلندی و اعتمادی که به خداوند متعال داشتند، نظم و انضباطشان در کارها بود، تکریم مردم بویژه مردم مستضعف بود، مردم مستضعف جایگاه رفیع و بینظیری را در پیشگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی داشتند.

سردار فضلی در پایان خاطر نشان کرد: مستضعفان هم همانطور که امام به آنها عشق می ورزید، به امام خود عشق می ورزیدند، امیدوارم که خداوند لیاقت و توفیق را در ادامه راه و مسیر امامت و ولایت امامین انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و امام خامنه ای مدظله العالی به ما بدهد تا بتوانیم به رسالت اسلامی ، انقلابی و تاریخی خودمان عمل کنیم.