با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور؛

مراسم معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی برگزارشد

به گزارش نویدتهران،معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه مردم، مهم‌ترین عامل ثبات و امنیت هستند، اظهار داشت: اگر حاصل کار مسئولان، رضایت‌مندی مردم باشد هیچ تهدیدی کشور را متزلزل نمی‌کند.
حسین ذوالفقاری در آئین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی، انتظارات مردم از مسئولان را بحق دانست و گفت: مردم با ایمان و علاقه، از نظام و انقلاب پشتیبانی می‌کنند.
وی با بیان اینکه هدف آمریکا از تحریم‌های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران، شکستن مقاومت مردم است، افزود: اگر دچار غفلت راهبردی در حوزه عملکردی شویم، پشتوانه مردمی را از دست می‌دهیم.
معاون وزیر کشور ادامه داد: مردم بی‌توجه به گروه‌بندی‌های سیاسی، خواهان وحدت تمام قوا و جناح‌های سیاسی هستند و سامان‌دهی امور را از همه مسئولان مطالبه می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه باید در میان مردم حضور یافت و حرف آنها را شنید، افزود: مردم از دیدن مسئولان در کنار خود لذت می‌برند.
ذوالفقاری با اشاره به اینکه قانون بازنشستگی در وزارت کشور بدون هیچ تبصره‌ای اجرا شد، ادامه داد: مردم از همه مسئولان می‌خواهند که پای‌بند به قانون و ارزش‌ها باشند.
وی با بیان اینکه بروکراسی در ادارات مردم را خسته کرده است، گفت: باید از دقایق خود بیشترین استفاده را برای خدمت به مردم داشته باشیم.
وی با تأکید بر اینکه ساختارهای موازی و تداخل کاری باید از بین برود، گفت: استانداران مسئول برگزاری ۳۳ شورا و کارگروه هستند و ۸۰ کارگروه هم توسط معاونان استاندار اداره می‌شود.
معاون وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: ستون کشور و انقلاب ولی فقیه است و تحت هدایت‌ها و مدیریت مقام معظم رهبری، در جنگ اقتصادی هم پیروز می‌شویم.
در این آئین ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات دکتر مجید خدابخش، استاندار پیشین آذربایجان شرقی، دکتر محمدرضا پورمحمدی به عنوان استاندار جدید این استان معرفی شد.