با حضور پرشور مردم ؛

مراسم تشییع پیکرهای مطهر 150 شهید دوران دفاع مقدس برگزار شد

به گزارش نویدتهران،مراسم تشییع پیکرهای مطهر 150 شهید دوران دفاع مقدس صبح امروز در دانشگاه تهران برگزار شد.

آیین تشییع پیکرهای پاک و مطهر 150 شهید دوران دفاع مقدس صبح امروز (پنج‌شنبه ششم تیر) در دانشگاه تهران با حضور مردم شهیدپرور تهران برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی رئیس قوه قضائیه، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای نگهبان و مسئولان اجرایی استان تهران حضور دارند.

در این مراسم پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم نیز در این مراسم تشییع خواهد شد.

بنا بر این گزارش حجت الاسلام والمسلمین رئیسی رئیس قوه قضائیه در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت.

بنا بر این گزارش، شب گذشته نیز مردم شهیدپرور و انقلابی تهران با حضور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با پیکر مطهر این شهدای بزرگوار دوران دفاع مقدس وداع باشکوهی داشتند.

شهدای شناسایی شده متعلق به عملیات کربلای 5 در شلمچه، رمضان در شرق بصره، تک دشمن در زبیدات، مسلم ابن عقیل در سومار، والفجر یک در فکه، والفجر 8 در بوارین، محرم در شرهانی، والفجر 4 در پنجوین و بیت‌المقدس در شلمچه است که در سال‌های 60، 61، 62، 64، 65 و 67 به شهادت رسیده‌اند.