از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب؛

مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در حرم بانوی کرامت برگزار شد

به گزارش نویدتهران،مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور جمعی از شخصیت‌های حوزوی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها برگزار شد.
مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی امشب از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم یکی از سخنرانان حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) طی سخنانی توکل بر خداوند متعال را به‌عنوان یکی از ویژگی‌های مهم امام خمینی(ره) یاد کرد و گفت: مسؤولان نظام اسلامی در شرایط حساس به ایشان پناه می‌بردند تا بتوانند مشکل را رفع کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی با تاکید بر اینکه در دوران دفاع مقدس کشور برای ساختن یک سلاح ساده نیز مشکل داشت، تصریح کرد: نظام اسلامی با پیشرفت‌های قابل توجهی که داشته به جایگاه متفاوتی رسیده است و این جایگاه با جایگاه ایران قبل از انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست.

لازم به ذکر است، حضرت آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س)، جمعی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و اساتید برجسته حوزوی در کنار زائران و مجاوران حرم مطهر در این مراسم حضور داشتند.