سردار غيب پرور در مراسم توديع و معارفه مسئول بنياد تعاون بسيج:

محور اصلي فعاليت هاي بسيج، خدمات اجتماعي است

صبح امروز مراسم توديع و معارفه مسئول بنياد تعاون بسيج با حضور رييس سازمان بسيج مستضعفين و جمعي از معاونين و مسئولان اين سازمان در حوزه رياست بسيج برگزار شد.
سرتيپ پاسدار غلامحسين غيب پرور رييس سازمان بسيج مستضعفين- با اشاره به انتخابات اخير گفت: انتخابات رخدادي است مالامال از عبرت و تجربه و پندآموزي.
به گزارش نویدتهران،وي در همين خصوص بيان كرد: هركسي كه پاي صندوق رأي آمده و به نامزد مورد نظر خود رأي داده است يقيناً ابتدا رأي تمام افراد به نظام جمهوري اسلامي بوده است.
سردار غيب پرور با اشاره به دستگيري تعدادي از سلطنت طلبان، منافقين و گروه هاي معاند در ايام انتخابات تصريح كرد: هم مشاركت مردم يك پيروزي بود و هم امنيت فوق العاده ي اين انتخابات در يك كشور 80 ميليوني يك پيروزي ارزشمند بود.
وي همگرايي و گفتمان واحد را از جمله دستاوردهاي انتخابات دانسته و خاطرنشان كرد: اتفاقات بدي نيز در اين ايام رخ داد تا جايي كه حتي برخي به سپاه كه مظهر اقتدار ملي است تاخت و تاز كردند.
جانشين فرمانده كل سپاه در امور بسيج، سپاه را آيينه اقتدار كشور و انقلاب خوانده و تاكيد كرد: سپاه خار چشم اسراييل است و آنان كه به سپاه حمله مي كنند آيا به عواقب اش نيز انديشيده اند؟
وي در بخش ديگري از سخنان خويش پيرامون فعاليت هاي سازمان بسيج گفت: بايد برنامه هاي بسيج در بطن جامعه بوده و اثر بخش باشد.
رييس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر پرهيز از شتابزدگي در برنامه ها تصريح كرد: خدمات اجتماعي، محور اصلي فعاليت هاي بسيج بوده و بسيجيان بايد در متن جامعه باشند نه در حاشيه.
وي ادامه داد: بايستي چهره بسيج، چهره اي خدمتگزار در منظر افكار عمومي باشد لذا تا مي توانيم بخش هاي خدماتي بسيج را تقويت داده و افزايش خواهيم داد.
سردار غيب پرور در پايان سخنراني خويش، بسيج را مظهر اسلاميت نظام دانسته و با اشاره به نقش آفريني بنياد تعاون بسيج گفت: بنياد تعاون از مجموعه هاي مهم و موثر اين نهاد مردمي بوده كه بايد مجموعه اي خدمت رساني و انقلابي باشد.
گفتني است سردار تقي زاده با حكم رييس سازمان بسيج مستضعفین به عنوان مسئول بنياد تعاون بسيج معرفي گرديده و از تلاش هاي سردار نوشادي كه اخيراً به عنوان معاون هماهنگ كننده ي بسيج منصوب شده است به پاس مسئوليت 5ساله ي وي در بنياد تعاون تقدير گرديد.