رئیس پلیس پایتخت:

لزوم ارتباط بی واسطه و رادیویی پلیس و آتش نشانی

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس پایتخت، ضمن با ارزش خواندن کار آتش نشان ها در میان افکار عمومی جامعه، گفت: ارتباط بی واسطه رادیویی پلیس و آتش نشانی الزامی است.

سردارحسین رحیمی که صبح امروز میزبان جمعی از آتش نشانان در دفتر کار خود بود، با اشاره به اهمیت کار آتش نشانی در جوامع شهری امروزی، گفت: ارزش معنوی کار آتش نشانان در نزد افکار عمومی جامعه بسیار بالاست و مردم قدردان ایثار و از خود گذشتگی های شما هستند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه آتش نشانان بزرگ مردانی هستند که برای نجات دیگران به دل آتش می زنند و حماسه می آفرینند، افزود: از خود گذشتگی در شغل آتش نشانی، موضوعی محرز و قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: آتش نشانان به دل آتش می زنند تا دیگران را از آتش نجات دهند و با وجود خود آرامش را جایگزین حریق سوزان و سوزنده می کنند.

رئیس پلیس پایتخت، به اهمیت همکاری و تعامل میان پلیس و مجموعه آتش نشانی اشاره و بیان کرد : این ارتباط و همکاری به طور حتم می تواند در پیشبرد و انجام وظایف و ماموریت های هر دو طرف موثر باشد.

سردار رحیمی، همدلی، وحدت و هم افزایی بین پلیس و آتش نشانی را در ارایه خدمات بهتر و سریعتر به شهروندان، امری موثر برشمرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان، بر لزوم وجود ساختاری هماهنگ برای ارتقای همکاری و هم افزایی میان پلیس و آتش نشانی تاکید کرد و گفت: ارتباط میان پلیس و آتش نشانی باید ارتباط رادیویی آنلاین و بی واسطه باشد چرا که این امر، مهم است و می تواند در انجام بهتر ماموریت ها از جمله امداد رسانی در حوادث و سوانح، مفید به فایده باشد.