قدردانی سردار اشتری از کارکنان ناجا به مناسبت برگزاری انتخاباتی شکوهمند

فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی ازکارکنان ناجا در برگزاری انتخابات شکوهمند 29 اردیبهشت قدردانی کرد.
به گزارش نویدتهران ، در متن این پیام آمده است ؛ انتخابات 29 اردیبهشت صحنه درخشش ملت ایران و خلق حماسه عظیم و جلوه بی بدیل از مردم سالاری دینی بود که عظمت و سربلندی ملت و استحکام پایه های نظام اسلامی را به نمایش گذاشت. حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی نمایانگر پیوند مستحکم و ناگسستنی مردم با نظام جمهوری اسلامی است که با وجود تلاش و توطئه دشمنان در مأیوس نمودن مردم، امت اسلامی بار دیگر اعتماد خود را به این نظام نشان دادند.
بی شک امنیت و آرامش حاکم بر انتخابات یکی از جلوه های مهم این حماسه عظیم مردمی بوده و نیروی انتظامی به عنوان متولی اصلی انتخابات نقشی تعیین کننده و اثرگذار در این موفقیت بزرگ ملی داشت.
خوشبختانه شما فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم نیروی انتظامی با برنامه ریزی و تدبیر هوشمندانه از ماه ها قبل از آغاز رقابت های انتخاباتی، همه ظرفیت ناجا را به کار گرفته و در تمامی مراحل این حضور شکوهمند مردمی، توانستید امنیت و آرامشی مثال زدنی بوجود آورده و افتخار و سربلندی برای این کشور آفریده و موجبات رضایت رهبر و مقتدایمان را فراهم سازید و از این آزمون بزرگ سرافراز و روسفید بیرون آمدید.
در این روز دنیا عزم و اراده ملی و حضور و بروز قدرتمندانه ملت بزرگ ایران را مشاهده کرد و در کنار آن ظرفیت عظیم پلیس جمهوری اسلامی را در ایجاد امنیتی قدرتمندانه در شرایط کنونی منطقه، شاهد بود.
این آزمون بزرگ نشان داد که نیروی انتظامی از ظرفیت عظیم برخوردار بوده و آمادگی دارد تا به لطف الهی و تحت فرماندهی ولی امر و فرمانده شجاع خود در همه صحنه های پاسداری از انقلاب اسلامی و دفاع از امنیت و آرامش ملت بزرگ ایران، حضوری فعال و تعیین کننده داشته باشد.
اینجانب خاشعانه خدای منان را به واسطه مجاهدت و تلاش ایثارگرانه شما همکاران عزیز شاکرم و همانگونه که رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا در پیامی به مناسبت حضور حماسی مردم در انتخابات، از تلاش شبانه روزی حافظان امنیت انتخابات سپاسگزاری نمودند بنده نیز بر خود لازم می دانم از آحاد کارکنان خدوم و فداکار ناجا در همه حوزه های مأموریتی و پشتیبانی در همه نقاط کشور تشکر و قدردانی نموده و از خانواده مکرم کارکنان که در طول این مدت با صبر و همراهی خود در مجاهدت همسرانشان شریک بودند نیز تشکر نمایم.
از خداوند متعال برای همکاران بهره مندی از برکات ماه پرفیض و مبارک رمضان و توفیق روزافزون را خواهانم.#

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ پاسدار حسین اشتری