سید حسن نصرالله:

فقط اسرائیل با ترامپ است

به گزارش نویدتهران،دبیرکل حزب‌الله لبنان در حمایت از قدس و محکومیت اقدام جنجالی دولت آمریکا در خصوص این شهر سخنرانی کرد.
سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان عصر روز دوشنبه پس از پایان تظاهرات به مناسبت حمایت از قدس در ضاحیه واقع در جنوب بیروت، اقدام ترامپ درباره اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

دبیرکل حزب الله لبنان در تجمع حمایت از قدس در ضاحیه گفت فلسطینیان آواره همچنان بر حق بازگشت به فلسطین تاکید می کنند و رویای آنان به زودی محقق خواهد شد.

وی تاکید کرد باید از همه مواضع تاریخی مراجع دینی اسلامی و مسیحی در مخالفت با تصمیم دونالد ترامپ درباره قدس حمایت و قدردانی کنیم.

سید حسن نصرالله افزود ملت‌های عربی و اسلامی بدانند که تظاهرات و تجمعات آنان در حمایت از شهر اشغالی قدس در رویارویی با اشغالگران بسیار مهم است.

سید حسن نصرالله: رئیس‌جمهور آمریکا در تصمیم خود درباره قدس اشغالی تنها شده است/ فقط اسرائیل با ترامپ است

دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد باید همه مواضع را در مخالفت با تجاوز به قدس ارج نهیم و گرامی بداریم.

وی تاکید کرد دونالد ترامپ در تصمیم خود درباره قدس اشغالی تنها شده است و فقط اسرائیل در این تصمیم با او همراه است.

سید حسن نصرالله ادامه داد ما امروزه بار دیگر در برابر تجاوز آمریکایی صهیونیستی به شهر اشغالی قدس قرار داریم و بار دیگر بر موضع خود یعنی پیروزی یا شهادت تاکید می کنیم.

دبیرکل حزب‌الله با اشاره به اینکه لبنان در جنگ ژوئن اين مساله را تجربه کرده است، گفت: برادران ما در غزه اين مساله را تجربه کرده‏‎اند؛ هر تظاهرات و هر تحصنی با هر تعدادی در سراسر جهان نشان می‎دهد که ما تنها نخواهيم بود.

وی گفت: ما قبلا گفته بودیم که هدف آمریکا از حمایت از داعش این است که می خواهد اذهان و افکار عمومی را از قضیه فلسطین دور کند. همه را فرا می خوانم که به حضور در تظاهرات و تجمعات اعتراضی ادامه دهند زیرا این حضور نوعی از انواع مختلف رویارویی با اشغالگران و تصمیم آمریکا در باره قدس است.

سید حسن نصرالله: رئیس‌جمهور آمریکا در تصمیم خود درباره قدس اشغالی تنها شده است/ فقط اسرائیل با ترامپ است

سید حسن نصرالله خاطر نشان کرد از فواید تصمیم آمریکا در باره قدس این بود که ناپاک از پاک در سطح کشورهای عربی و اسلامی شناخته شد.

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: مردم یمن زیر بمباران‌ها تظاهرات کردند تا همبستگی خود را با آرمان قدس نشان دهند.

وی گفت: هيئت بحرينی که از قدس ديدار کرد نماينده ملت اين کشور نيست چرا که ملت بحرين تظاهرات با شکوهی در همبستگی با قدس برگزار کردند.

سید حسن نصرالله تصریح کرد: به مردم فلسطین می گویم که اگر بر قدس به عنوان پایتخت ابدی فلسطین تاکید کردید، هیچ کس نخواهد توانست آن را از شما بگیرد.