صبح امروز؛

فرمانده کل ارتش از مرزهای غربی کشور بازدید کرد

به گزارش نویدتهران،امیر سرلشکر صالحی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مرزهای غربی کشور میزان آمادگی یکان های ارتش مستقر در این مناطق را ارزیابی کرد.
امیرسرلشکر صالحی در این بازدید تاکید کرد: تا ارتش جمهوری اسلامی ایران در نوار مرزی غرب کشور حضور جدی دارد هیچ تروریستی به خود جرأت نزدیک شدن به مرزهای ایران اسلامی را نخواهد داد و ما با هر تحرکی از سوی آنها به شدت برخورد خواهیم کرد.
فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه به طور قطع هیچ خطری مرزهای غربی ما را تهدید نمی کند، آمادگی نیروهای مستقر در مرزهای غربی جمهوری اسلامی ایران را بسیار مقتدرانه خواند و افزود: برای امنیت مرزها باید شکرگزار خدا باشیم و نماد عملی این شکرگزاری حضور جوانان پای کار ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرزهاست که به دستور رهبرشان لبیک گفته اند تا مردم در شهرها و خانه های خود کاملاً در امنیت بسر ببرند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز که در این بازدید امیر سرلشکر صالحی را همراهی کرد، گفت: فرماندهی محترم کل ارتش برای ارزیابی توان دفاعی نیروهای واکنش سریع و بازدید تجهیزات این نیروها به مناطق غربی کشور سفر کرده و ما آماده اجرای دستورات ایشان هستیم.