اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی ناجا؛

فراخوان مشمولان سرباز معلم در تیر ماه ۱۳۹۷

به گزارش نویدتهران،سازمان وظیفه عمومی ناجا کليه مشمولان سرباز معلم که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ می باشند را به انجام خدمت سربازی فراخواند.
سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای اعلام کرد:کليه مشمولان طرح سرباز معلم که برگ آماده به خدمت به تاريخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ دریافت کرده اند،می بایست در تاریخ تعیین شده خود را معرفی کنند.

لازم به ذکر است کليه مشمولان فوق موظف هستند روز شنبه دوم تیر ماه ۹۷در محل و ساعتي که توسط اين سازمان در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده حضور يابند.

در این اطلاعیه آمده است: این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری و پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می شوند.

گفتنی است مشمولانی که امریه سرباز معلمی برای آنان صادر نشده ،می بایست برای پیگیری درخواست خود به آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

لازم به ذکر است افرادی که به هر دليل تاکنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح نشده اند، مي توانند به نزديکترين دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس +۱۰) مراجعه و پس از دريافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن، اقدام کنند.

در این اطلاعیه با اشاره به این مطلب که عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود، آمده است؛ مشمولان مي بايست برگ هاي مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسيناسيون، برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح و ساير مدارک مورد نياز مانند شناسنامه، کارت ملي و … را هنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.