آیت الله اعرافی:

عاقبت متجاوزان سعودی و اماراتی مانند صدام خواهد بود

به گزارش نویدتهران،مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی جنایات عبری-عربی-غربی علیه ملت مظلوم یمن را به شدت محکوم کرد.

آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی به زبان عربی جنایت علیه ملت یمن را به شدت محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: ریختن خون گناهان یمنی زن و مرد زن و کودک عملی ناشی از ترس و برای بالا بردن روحیه پس از چشیدن طعم موشکهای انصارالله در خانه هایشان است.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما پایداری ملت مظلوم و شجاع یمن در مواجهه با دشمن ترسو را می دهیم و بر حق آنها در پاسخ به این جنایات وحشیانه در زمان و مکان مناسب بر اساس آیه شریفه “أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّـهَ عَلَیٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ” تأکید می ‌کنیم.

آیت الله اعرافی ادامه داد: پیروزی همراه مومنین است و این وعده الهی است و به برادرانمان در یمن تاکید می کنیم پایدار باشید که به اذن خداوند پیروزی همراه شماست.

مدیر حوزه‌های علمیه با تاکید بر اینکه جنایات وحشیانه اخیر عربستان سعودی و امارات نشانه‌ای از شکست آنها در میدان نبرد است اظهار داشت: ما یقین داریم که ظلم سعودی و اماراتی بر علیه ملت مظلوم یمن به زودی از بین خواهد رفت و این وعده الهی و تخلف ناپذیر است.

آیت الله اعرافی افزود: به متجاوزان سعودی و اماراتی هم‌پیمانانشان نصیحت می کنیم از عاقبت طغیانگران قبلی از فرعون گرفته تا صدام عبرت بگیرند. عاقبت آنان را در نظر داشته باشند چراکه آنها نیز در در همین مسیر حرکت می کنند و عاقبت شان همین عاقبت خواهد بود.

مدیر حوزه های علمیه در پایان خاطرنشان کرد: به همه اندیشمندان، فرهیختگان و امت اسلامی انجام وظیفه شان در یاری مظلومان را یادآوری می کنیم.