سردار قاسم رضایی:

ضرورت انعکاس رشادت های مرزبانان به جامعه

به گزارش نویدتهران،فرمانده مرزبانی با اشاره به نقش موثر معاونت اجتماعی ناجا در معرفی ماموریت ها گفت : باید انعکاس رشادت های مرزبانان یکی از رسالت هایمان باشد.

سردار  قاسم رضایی  در کارگاه تخصصی معاونان اجتماعی استان های مرزی با اشاره به رسالت مهم معاونت اجتماعی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: نباید از یاد و خاطره شهدا غافل شویم و باید با انتشار عظمت و بزرگی این عزیزان حافظ ارزش‌ها باشیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مظلومیت شهدای مرزی، افزود: رسالت انتشار مظلومیت مرزداران، مرزبانان و سختی کار آنها که در بدترین شرایط آب و هوایی از کشور صیانت می کنند بر عهده شما مسئولان حوزه فرهنگ و رسانه است.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: انتقال روحیه حماسی و رشادت های مرزبانان به جامعه باید یکی از رسالت هایمان باشد و با هدف‌گذاری در اقدامات اجتماعی می توانیم این رسالت را تحقق بخشیم.

سردار رضایی با بیان اهمیت برگزاری جلسات تعاملی با مرزنشینان، گفت: برگزاری نشست های مستمر با مرزنشینان؛ بستر ساز رعایت قوانین و مقررات مرزی و همکاری آنها با مرزبانان است که تحقق بخشی از این وظیفه مهم بر عهده معاونت اجتماعی است.