دکتر جهانی:

سيّد الشهدا(ع) كشتی نجاتی است كه هركس به آن پناه آورد در امان است

به گزارش نویدتهران،دکترجهانی عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام تسلیت به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا

واقعه دردناک و غم انگیز تاسوعا و عاشورا حسینی که صحنه نمایش رویارویی حق علیه باطل بود حقیقتی است که همیشه در تاریخ زنده خواهد ماند و شیعیان و عاشقان سالار شهیدان با عزاداری و مدیحه سرایی ارادت خود به امام خویش و انزجار از ظلم و تباهی را به جهانیان نشان می دهند

عزت، پاسداری از ارزش‌های اسلامی، فداکاری و ایثار، صبر و استقامت، شهادت و شجاعت ، دفاع از امامت و ولایت، بخشی از درس‌های عاشورا است که چراغ راه آزادگان است .

سيّد الشهدا(ع) كشتی نجاتی است كه هركس به آن پناه آورد در امان است. امروز ايستادگی در برابر نظام سلطه و دشمنی های مستكبران به واسطه فرهنگ عاشورائی است و استواری جمهوری اسلامی بر همين اصل بوده و بايد عبرت گرفتن و انديشيدن به انگيزه های اين قيام تاريخی در همه ابعاد زندگی ما مورد توجه قرار گيرد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی عزاداری و طاعات مردم متدین و محب اهل بیت در استان آذربایجان شرقی، فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایشان را به محضر حضرت ولیعصر (عج)،مقام معظم رهبری و همه هم وطنان گرانقدر بویژه مردم ولایتمدار تبریز تسلیت عرض نموده و امیدوارم با عنایت آن امام همام، ادامه دهنده واقعی بینش و نهضت حسینی باشیم.

دکتررحیم جهانی

عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی