یادداشت/ امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد؛

سقوط جبهه طاغوت با شهادت سردار سلیمانی نزدیک‌تر شد

به گزارش نویدتهران،خون پاک شهید سلیمانی موجب تقویت و بالندگی بیشتر جبهه مقاومت شده است و دشمنان با این حرکت قبیح و تروریستی، هرچه بیشتر حقانیت جبهه مقاومت را ثابت کردند و چهره خبیث خود را به همه جهانیان نشان دادند و قطعاً سقوط جبهه طاغوت با شهادت حاج قاسم نزدیک‌تر می‌شود.
امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، طی یادداشتی گفت: با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، هزاران بلکه میلیون‌ها سردار سلیمانی در سراسر این سرزمین روییدند و اکنون برای انتقام از خون مقدس سردار شهید مطیع امر ولایت، آماده هرگونه جهاد هستند تا دست در دست یکدیگر عزت و اقتدار ایران را که دشمن حتی در خواب هم نمی‌تواند عبور از این سد مستحکم را ببیند به رخ بکشانند.
سردار! بی‌گمان ردای شهادت برازنده توست؛ چقدر نوشیدن از جام شهادت تو گوارا خواهد بود، که آن شهد که تو نوشیدی ناب‌ترین و مطهرترین باده الهی بود.
قاسم عزیز! شهادت گوارای وجودت باد‌ ای سردار دل‌ها. بی‌شک به مراد دل خویش رسیده‌ای و یک ملت به وجود پرخیر و برکت تو افتخار می‌کند.
خون پاک تو موجب تقویت و بالندگی بیشتر جبهه مقاومت شده است و دشمنان با این حرکت قبیح و تروریستی، هرچه بیشتر حقانیت جبهه مقاومت را ثابت کردند و چهره خبیث خود را به همه جهانیان نشان دادند و قطعاً سقوط جبهه طاغوت با شهادتت نزدیک‌تر می‌شود.
روحیه اخلاص و ایثار و کار برای خدا و اعتلای کلمه حق و گام برداشتن در مسیر ولایت، قدرت و اشرافت در فرماندهی را شکوفا کرده بود. در سال‌های مجاهدتت این قدرت و اشراف فرماندهی برخاسته از خلوص نیت و حرکت در خط ولایت چون نگین سلیمان چشم‌ها را به سوی تو خیره کرد و در وضعیتی که مردم منطقه با همه وجود از دولت‌های استکباری به ستوه آمده بودند، این دل‌های به تنگ آمده از استکبار، به همت تو دور هم جمع شدند و بینی جبهه استکبار را به خاک مالیدند و امروز هم به حول و قوه الهی، خونت انسجام بیشتر جبهه مقاومت را باعث شده است.
امروز نیز با رفتنت میلیون‌ها قاسم سلیمانی پشت در پشت هم، راه تو را ادامه می‌دهند؛ پس نباید دشمن برای به شهادت رساندن ناجوانمردانه یک فرمانده ایرانی آن هم در مرز‌های دور از ایران با آن همه تجهیزات خویش به خود بنازند. اگر مرد میدان باشند، باید وارد این گود و میدان شوند و با میلیون‌ها سردار سلیمانی مبارزه کند.
شهادت بی‌گمان تنها چیزی بود که لایق و شایسته سردار حاج قاسم سلیمانی بود. کسی که حتی نامش هم لرزه به جان دشمن می‌انداخت و چون مولایش ابوالفضل العباس (ع) کسی را یارای ستیز رو در رو با او نبود و سرانجام با ترور و مظلومانه به شهادت رسید.
مالک اشتری دیگر معروف به سردار دل‌ها با نگاهی به تیزی شمشیر ذوالفقار با قدم‌هایی به استواری سرو، نماد تواضع، عدالت‌طلبی، حق‌خواهی و مهربانی که فقدانش برای ولیّ زمان تلخ بود، اما ادامه مبارزه و پیروزی یارانش کام یزیدیان را تلخ‌تر خواهد کرد.
تو همان‌گونه که لایق یک قهرمان بزرگ بود به شهادت رسیدی و این شهادت مزد یک عمر مجاهدتت بود و به جوار ارواح طیّبه رهسپار شدی؛ اما دشمنان این پهنه‌ی سرسبز شده با خون شهیدان باید بدانند که «شهید سلیمانی» قوی‌تر از «سردار سلیمانی» است.