نوبخت خبرداد؛

سرویس دهی رایگان متروی تهران و حومه در روز جهانی قدس

به گزارش نویدتهران،  مدير عامل شركت بهره برداري مترو  با اعلام اين خبر افزود: برای سهولت در تردد شهروندان و راهپیمایان این روز بزرگ، از ابتدای صبح روز جمعه 10 خرداد ماه 98 تا پایان مراسم در خطوط یک، دو، سه، چهار، پنچ، شش و هفت متروی تهران و حومه به صورت رایگان ارائه خدمت خواهد کرد.

فرنوش نوبخت نايب ريیس هيات مديره و مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران وحومه با اشاره به اینکه روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی است تصريح كرد: بیشترین افزایش سرویس دهی در خط ۴ متروی تهران که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، برای سهولت در تردد راهپیمایان انجام خواهد شد.
وي افزود: فاصله حرکت قطارها در این خط از ساعت ۹ صبح تا پایان مراسم از ۸ دقیقه به ۴ دقیقه کاهش می‌یابد؛ همچنین تمامی ایستگاه های خط ۴ متروی تهران به ویژه ایستگاه‌های میدان انقلاب اسلامی، تئاترشهر، شادمان، توحید، دکتر حبیب اله، استاد معین آماده ارائه خدمات رسانی مناسب به شهروندان محترم خواهند بود.
شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه آمادگی دارد تا در صورت نیاز برای سرویس دهی مناسب تر به شهروندان و مسافران محترم قطارهای فوق‌العاده را در تمام خطوط اعزام کند