در آستانه میلاد پیامبر اسلام(ص)؛

سردار پاکپور با علمای اهل سنت شمال شرق دیدار کرد

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی زمینی سپاه ضمن بازدید از یگان های مستقر در شمال‌شرق کشور، با علمای اهل سنت خواف و تایباد هم دیدار کرد.

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در آستانه میلاد خجسته پیامبر مهر و رحمت، حضرت محمد مصطفی(ص) و آغاز هفته وحدت، ضمن بازدید از یگان های نظامی و انتظامی مستقر در مناطق مرزی شمال شرق و مرزهای استان خراسان رضوی، با علما و مولوی های اهل سنت مناطق خواف و تایباد دیدار و نشست صمیمانه‌ای برگزار کرد.

سردار پاکپور در این دیدار با تبریک و تهنیت میلاد نبی مکرم اسلام به ملت شریف ایران، بخصوص جامعه اهل سنت کشور، بر نقش ویژه غلما، مولوی‌ها و همه برادارن اهل سنت در حفظ وحدت و انسجام کشور و آماگی های همه جانبه بویژه تامین و استمرار امنیت پایدار مردمی در این منطقه تاکید و از زحمات، همکاری و تلاش‌های مردم مومن، انقلابی، ولایتمدار و زحمتکش مرزنشین در شمال شرق کشور قدردانی کرد.

در این دیدار عملا اهل سنت منطقه خواف و تایباد نیز ضمن استقبال از حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه در منطقه، از برگزاری این نشست ابراز خرسندی کرده و امادگی خود را برای حفاظت و حراست از امنیت مناطق مرزی شمال شرق اعلام و بر تداوم تلاش‌ها برای تعمیق اخوت و وحدت برادران شیعه و اهل سنت و اقتدار و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.