درپیامی؛

سردار غلامحسین غیب پرور روز خبرنگار را تبریک گفت

به گزارش نویدتهران،سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و ما یسطرون

فرارسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار که یادآور حماسه آفرینی‌های اصحاب رسانه در عرصه‌های آگاهی‌بخشی و نمایش قدرت بازدارندگی و اقتدار دفاعی کشور است را به آحاد خبرنگاران فهیم، مومن انقلابی و رسالت آشنای ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.

در واقع هیچکس نیست که از لزوم دسترسی سریع، آزاد و صحیح به اطلاعات باخبر نباشد و منکر این امر مهم باشد و لذا خبرنگاران کسانی هستند که با تحمل سختی‌ها و ناملایمات‌های بسیار، متعهدانه، دلسوزانه و مسئولانه امر اطلاع رسانی به مردم را بدوش می‌کشند.

خبرنگاران متعهد، رزمندگان خط مقدم جنگ رسانه‌ای انقلاب اسلامی با غرب و صدای رسای مستضعفین و محرومان هستند که با کمترین امکانات در مقابل شبهات و عملیات روانی ابررسانه‌های غربی می‌ایستند و با وجود تمام خطرات، در مقابل فساد، رانت‌خواری و ویژه‌خواری مفسدین اقتصادی قد علم کرده‌اند و از حقوق مردم ایران دفاع می‌کنند.

امروز رسالت خبرنگاران انقلابی جنگ با ابررسانه‌های جبهه کفر جهانی است که دائماً علیه نظام اسلامی تبلیغات مسموم می‌کنند و در این نبرد سهمگین باید با تفکر بسیجی و جهادی حیله و تزویر رسانه‌های وابسته به ‌نظام سلطه را خنثی کنیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای گرانقدر عرصه خبر که در انجام وظایف خطیر خود آخرین تیتر را با خون سرخ‌شان نگاشتند؛ برای تمامی خبرنگاران، فعالان و جهادگران مؤمن عرصه خبر و اطلاع رسانی آرزوی توفیق و خدمت رسانی صادقانه و متعهدانه دارم و امیدوارم هر چه سریع‌تر خبر ظهور حضرت بقیه الله اعظم ارواحناله‌الفداء توسط رسانه‌های کشور به جهانیان مخابره شود.

والسلام علیکم­ ورحمه‌الله و برکاته

سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب­ پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین