سردار سلامی :

رونمایی ازمحصولات سپاه،انقلاب عظیم در باور مردم جهان ایجاد می‌کند

به گزارش نویدتهران، جانشین فرمانده کل سپاه گفت: مراکز علمی و دانشگاهی سپاه به محصولات خوبی رسیده اند که اگر از آنها پرده برداری کنیم همگان می بینند و یک انقلاب عظیم در باورهای مردم ما و جهان ایجاد می‌شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگویی با بیان اینکه دشمنان مرکز ثقل تهدیدات را از عرصه نظامی و امنیتی به عرصه اقتصادی، علمی و روانی کشانده اند، اظهار داشت: به دلیل تغییر عرصه های تهدید دشمنان علیه انقلاب اسلامی ، از امروز و تا یک آینده نامعلوم که دوباره به موفقیت های آشکار بسیار عظیم برسیم باید تلاش های علمی، فنی و اقتصادی را با تکیه بر ظرفیت های داخلی گسترش دهیم.

وی افزود: به این معنا که باید وحدت و انسجام ملی را در عرصه به هم پیوسته استعدادها برای تولید قدرت علمی، اقتدار فنی و اقتصادی تجمیع کنیم.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: وحدت ملی هر زمان یک تجلی و نمود خاصی پیدا می کند اما امروز ما باید همه استعدادهای علمی، فنی و اقتصادی کشور و همه اراده ها و انگیزه را به هم پیوند بزنیم تا بتوانیم به پیروزی های بزرگ در عرصه های علمی و اقتصادی و فنی برسیم.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه با تاکید بر اینکه نیازمند یک اقتدار علمی و فنی برای استقلال اقتصادی و به تبع آن تحکیم استقلال سیاسی هستیم، تصریح کرد: برای رشد و بالندگی اقتصادی و علمی باید به مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی اهمیت چندبرابری داده شود زیرا با اتکا به دانش خارج از کشور نمی توان مشکلات داخلی را حل کرد.

سردار سلامی در پایان تاکید کرد: مراکز علمی و دانشگاهی سپاه اقدامات بسیار خوبی را در حوزه علمی و تحقیقاتی انجام داده اند و به محصولات خوبی رسیده اند که البته اینجا صلاح نیست که من آنها را مطرح کنم اما در صورتی که از این محصولات و پیشرفت ها پرده برداری کنیم همگان می بینند یک انقلاب عظیم در باورهای مردم ما و جهان نسبت به این موضوع ایجاد می‌شود که اگر روحیه انقلابی و تفکر جهادی در هر مسئله ای قرار بگیرد آن مسئله به راحتی قابل حل است.