رحیم جهانی:

روز کارمند ، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است

به گزارش نویدتهران،دکتر جهانی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی باحضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز و تجدیدمیثاق با آرمان های انقلاب و شهدا ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:شهیدان رجایی و باهنر الگوی بی نظیر خدمت صادقانه به مردم هستند و نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشتند.

وی که در جمع خبرنگاران سخن می گفت، افزود: نقش شهید رجایی و باهنر در افشا کردن ماهیت لیبرالی و منافقانه بنی صدر، بسیار برجسته بود.

این عضو شورای مرکزی گفت:مقام معظم رهبری، یک سال بعد از شهادت مظلومانه رجایی و باهنر، در مورد ارزیابی این حادثه می فرماید: ما امروز از این حادثه درس می گیریم که ضد انقلاب برای پیشبرد اهداف خودش، حاضر است چهره‌هایی به قداست رجایی و باهنر را به آن شکل فجیع از سر راه بردارد و شهید کند.

وی سپس در راستای توسعه و آبادانی کشور گفت:باید صادقانه با همه وجود در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره خون شهیدان است برای توسعه و آبادانی کشور به ویژه استان عزیزمان تلاش مضاعف کرد.

جهانی خاطر نشان ساخت:در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است

نایب رییس خانه احزاب استان همچنین روز کارمند را یادآور شد وافزود:روز کارمند ، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است ، آنان که همه همت و تلاششان ، گشایش گره های زندگی انسان ها ، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است .

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گفت:تلاش کارمندان دولت در عرصه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و اقتصادی ، موجب توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر کشور و در نهایت دستیابی به رضایت مردم و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که این ایام فرصتی ارزشمندی است جهت تجلیل از انسانهای شایسته ای که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است

وی ضمن تشریح عملکرد یکساله حزب موتلفه اسلامی استان از دولتمردان خواست که جلو افسار گسیخته تورم را گرفته و مراقب عزت و کرامت انسانی باشند.

جهانی سپس به ملاقات هایی که در دفتر حزب و بطن جامعه صورت می گیرد پرداخت و گفت: بیشترین مشکلات جوانان بعداز اتمام تحصیل ،ورود به بازار کاراست که با همت مضاعف این مهم نیز میسر می شود.