اطلاعیه:

روز قدس؛ نماد مبارزه با استکبار و تروریسم

نیروی انتظامی در اطلاعیه ای ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس آورده است؛ سال‌هاست که روز قدس به عنوان نماد اتحاد مسلمانان، حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، نماد مبارزه با تروریسم، استکبار و صهیونیسم جهانی است.
به گزارش نویدتهران، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آستانه فرا رسیدن روز قدس اطلاعیه ای صادر کرد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است؛
نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین بوده تا برای همیشه مسئله فلسطین تا آزادی قدس شریف در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند و مسلمانان فراموش نکنند که فلسطین پاره تن اسلام است.
آری ! سال‌هاست که روز قدس به عنوان نماد اتحاد مسلمانان، حمایت از مردم مظلوم فلسطین، مبارزه با تروریسم و صهیونیسم جهانی است و مسلمانان در سراسر جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به دفاع از حقوق حقه مردم مظلوم فلسطین برمی‌خیزند.
در این روز مبارک و وحدت‌آفرین که از یادگارهای ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی برای روشن ماندن مشعل مبارزه با رژیم اشغالگر قدس در همیشه تاریخ است، امسال نیز همانند سال های گذشته در اقصی نقاط جهان، میلیون ها آزادی خواه مسلمان و غیر مسلمان برای رهایی قدس شریف، شعار کوبنده خود را علیه غاصبان صهیونیست فریاد می کنند و استکبار جهانی و غاصبان کودک کش صهیونیست بدانند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین‌های اشغالی کوتاه نخواهند آمد.
روز قدس امسال حاصل فریاد تمامی مظلومان عالم در هر نقطه ای از این کره خاکی است؛ فریاد مسلمانان سوریه،عراق و دیگر کشورهای مبتلا به بلای گروه های تکفیری و سلفی چون داعش که با حمایت حکومت های وابسته منطقه هر روز دست به جنایات جدیدی می زنند.
امروز بسیاری از کشورها درگیر خشونتی تاسف بار شده اند؛ برکسی پوشیده نیست که این نقشه شوم نتیجه پیوند خوردن تکفیری ها و وهابیون با رژیم صهیونیستی است و ناآرامی ها و خشونت های منطقه خاورمیانه و … ریشه در اشغال سرزمین های اسلامی دارد، لذا ضرورت دارد جهان اسلام، تمامی آزادی خواهان و صلح طلبان حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند تا دست به خون آغشته شده دولت های مرتجعی؛ چون رژیم جعلی و حامیانشان در لابه لای غوغاسالاری سیاسی و فریبکاری رسانه ای بین المللی پنهان نماند و بار دیگر جهانیان دریابند که اسلام؛ منادی آزادی، برابری ، کرامت انسانی ، رفع ظلم و تبعیض از سراسر جهان هستی است.
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی بزرگ روز قدس آورده است ؛ بر همه ما فرض و واجب است که در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) ، با حضور همه جانبه در این راهپیمایی ضمن ادای دین به اسلام عزیز، وظیفه خود را در قبال همراهی و هم دردی با تمامی ملل مسلمان و غیر مسلمان آزاده دنیا که زیر یوغ دیکتاتوران جلاد و بی منطق گرفتار آمده اند خاصه ملت مظلوم فلسطین اعلام داریم و به دنیا ثابت کنیم که ملت مبارز ایران از مطالبه آرمان‌های به حقش هیچ‌گاه خسته نخواهد شد.
به امید روزی که سایه شوم نظام سلطه و غاصبان فلسطین اشغالی برای همیشه تاریخ از صفحه روزگار محو گردد؛ الیس الصبح بقریب…