سرلشکر جعفری در جمع خبرنگاران:

روز به روز بر اقتدار و توانمندهای نیروهای مسلح افزوده می شود

به گزارش نویدتهران، فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بهترین اقدام پدافندی آفند است، گفت: اقتدار نیروهای مسلح ما مردمی و بر اساس مبانی الهی و اسلامی شکل گرفته است.

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برگزاری مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۲ نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بهترین اقدام پدافندی آفند است، اظهار داشت: این اقدام در مجموعه پدافندی تعریف شده و به منظور پیش بینی برای بازپس گیری می باشد.

وی جو سازی های دشمن علیه ایران اسلامی را خلاف واقع توصیف و تصریح کرد: همه آزادگان و حق طلبان جهان توطئه ها و ترفند های رسانه ای دشمنان را می دانند ؛ قدرتی که جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده مردمی بوده و بر اساس مبانی الهی و اسلامی و به نفع مردم منطقه است.

فرمانده کل سپاه در ادامه با مخاطب قرار دادن دشمنان ایران اسلامی یادآور شد: آمریکایی ها حواسشان را جمع کنند ؛ روز به روز بر اقتدار نیروهای مسلح و فناوری و تجهیزاتمان افزوده می شود.

سرلشکر جعفری درباره ورود آمریکایی ها در منطقه رزمایش اظهار داشت: ورودی که آنها به منطقه داشتند طبق معمول مراقبت هایی را که باید از منطقه داشته باشیم را انجام داده و نکاتی را نیروی دریایی سپاه به آمریکایی ها گفتند که آنها هم تمکین کردند.