اطلاعیه:

روابط عمومی کل سپاه درگذشت عباس دوزدوزانی را تسلیت گفت

به گزارش نویدتهران،روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای درگذشت عباس دوزدوزانی از موسسین و اولین فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

در پی درگذشت عباس دوزدوزانی از اولین فرماندهان سپاه و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای این مصیبت را تسلیت گفت.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم عباس دوزدوزانی از مبارزان نستوه و پیشتاز نهضت اسلامی ، پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم علاقمندان آن یار دیرین انقلاب و نظام را متاثر و متالم ساخت.

بی شک تلاش های سترگ او در تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش آفرینی به عنوان یکی از فرماندهان این نهاد انقلابی و مردمی در مقطع حساس و تاریخ ساز آغازین سال استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپس ایفای مسئولیت های خطیر در سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز نمایندگی مردم در سه دوره مجلس شورای اسلامی برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار خواهد بود.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این ضایعه را به خانواده مکرم دوزدوزانی و عموم مصیبت دیدگان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز صبر و شکیبایی مسئلت می کند.