درپیامی؛

روابط عمومی سپاه درگذشت جانباز فداکار حاج مهدی عاطفی را تسلیت گفت

به گزارش نویدتهران،روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی عروج پاسدار رشید اسلام جانباز سرافراز حاج مهدی عاطفی را تسلیت گفت.

در پی درگذشت پاسدار رشید سپاه اسلام ، جانباز سرافراز دفاع مقدس “حاج مهدی عاطفی” روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

عروج مظلومانه جانباز سرافراز و پاسدار رشید اسلام “حاج مهدی عاطفی” از فعالان فرهنگی و رسانه‌ای دوره معاصر که عمر خود را در خدمت به اسلام و انقلاب و ترویج فرهنگ دینی ، انقلابی و ملی سپری کرد را به خانواده معظم ، آحاد همرزمان و همکاران وی و نیز مردم استان شهید پرور گیلان تسلیت عرض می نماییم .

بی‌شک مجاهدت های آن بزرگمرد پیشتاز در عرصه های جهاد و مقاومت که مدال افتخار جانبازی و فداکاری در راه قرآن و عترت را داشت ، برای همیشه ماندگار و الهام‌بخش نسل های امروز و فردای جامعه اسلامی به ویژه جوانان غیرتمند و آینده ساز خواهد بود.

از درگاه خدای کریم و نعیم برای او علوّ درجات ، رحمت واسعه الهی و همنشینی با علمدار سپاه حسینی حضرت ابوالفضل العباس ( ع) و برای مصیبت دیدگان و همرزمان گرانقدر وی در نیروهای مسلح و جامعه فرهنگی و رسانه‌ای کشور طلب صبر ، شکیبایی و ثبات قدم می کنیم.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی