سردار حسین اشتری ؛

راه اندازی معاونت بازنشستگان از برنامه های آینده نیروی انتظامی

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی، بازنشستگان را بهترین گروه اندیشه ورز دانست و گفت: فرماندهان و مسئولان باید بتوانند از تجارب و راهنمایی های این عزیزان به نحو احسن در راستای اهداف سازمانی بهره ببرند.

سردار حسین اشتری در اولین نشست نمایندگان دوره سوم مجمع کانون بازنشستگان ناجا ضمن تشکر از همه عزیزانی که طی سال های گذشته در این مجموعه زحمت کشیدند و پیگیر موضوعات بازنشستگان بودند، گفت: در این مسیر، هرچقدر بیشتر تلاش کنیم به نوعی بیشتر ثواب می بریم.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در رابطه با رسیدگی به معیشت و امور بازنشستگان، اظهار داشت: معظم له بارها بر این امر تاکید کردند که بایستی ارائه خدمات به این قشر افزایش یابد برهمین اساس باید تلاش خود را مضاعف کنیم.

سردار اشتری، نقش کانون بازنشستگان را در راستای ارائه خدمات به این عزیزان اساسی دانست و یاد آور شد: در گذشته برنامه های مناسبی در راستای کمک به بازنشستگان و ارتقاء معیشت آنان انجام شد که بایستی تلاش شود این مهم بیش از پیش افزایش یابد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه کانون بازنشستگان باید نقش پررنگ تری در برطرف کردن مشکلات و دغدغه های کارکنان داشته باشد، گفت: تمام تلاش ما بر این است بتوانیم گوشه ای از مشکلات این عزیزان را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: امروز جمعـیت بازنشستگان عدد قابل ملاحظه ای است به طوری که تقریبا با نیروهـای شاغـل ما برابری می کند و این موضـوع می طلبد اهتمام بیشتری در برطرف کردن مشکلات این عزیزان داشته باشیم.

رئیس پلیس کشور با بیان اینکه تجربه بازنشستگان باید با یک فرآیند مناسب در اختیار فرماندهان و مسئولان قرار گیرد، گفت: استفاده از تجارب و اندوخته های این عزیزان قطعا می تواند ما را در رسیدن به اهداف خود موفق کند.

سردار اشتری، بازنشستگان را بهترین گروه اندیشه ورز دانست و ادامه داد: فرماندهان و مسئولان باید بتوانند از تجارب و راهنمایی های این عزیزان به نحو احسن در راستای اهداف سازمانی بهره ببرند.

وی، راه اندازی معاونت بازنشستگان در ناجا را از برنامه های پیش رو عنوان کرد، گفت: ساز وکارهای راه اندازی این معاونت در نیروی انتظامی فراهم شده و امیدواریم هر چه سریعتر بتوانیم این موضوع را به سرانجام رسانده و شاهد اثرات مثبت آن در امور بازنشستگان باشیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیازهای بازنشستگان باید اولویت بندی شود، گفت: با استفاده از ظرفیت های درونی و بیرونی باید پیگیر امور این عزیزان بوده و بتوانیم گام های موثری در ارائه خدمات به آنها برداریم.

سردار اشتری با اشاره به اینکه حمایت های مادی و معنوی از بازنشستگان در دستور کار قرار دارد، گفت: حمایت های معنوی می تواند بسیاری از مسائل مادی را برای این عزیزان حل و فصل کند.

این مقام عالی انتظامی کشور با اشاره به اینکه شایسته نیست فردی که سال ها برای ناجا زحمت کشیده را نتوانیم یاری کنیم، گفت: از صمیم قلب اعلام می کنم، به هر میزان که در توانم و در اختیارات شخص من باشد برای این عزیزان قدم برمی دارم تا بتوانم گوشه ای از مشکلات این عزیزان را حل کنم.

فرمانده ناجا در خاتمه با تأکید بر حل مشکلات بازنشستگان، گفت: افزایش اماکن ورزشی، رفاهی و زیارتی، برطرف کردن مشکلات مسکن و مسائل درمانی از دیگر برنامه های نیروی انتظامی برای خدمات دهی بهتر به بازنشستگان است.

گفتنی است، با دستورسردار اشتری تعدادی از بازنشستگان حاضر در جلسه مشکلات خود را به صورت حضوری با وی در میان گذاشتند.