مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران:

دشمن برای تخریب بنیان‌ های خانواده و اخلاق‌ مداری برنامه دارد

به گزارش نویدتهران،حجت‌الاسلام نوری زاده در کارگاه آموزش مدیریت فرهنگی گفت: دشمن برنامه گسترده‌ای برای تخریب بنیان‌ خانواده و اخلاق‌ مداری دارد، از این رو همه باید در این زمینه کار جهادی انجام دهند.
حجت‌الاسلام سیدناصرالدین نوری‌زاده، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران در کارگاه آموزش مدیریت فرهنگی گفت: فرهنگ، اساس و زیربنا است به گونه‌ای که رهبر معظم انقلاب، فرهنگ را به هوا تشبیه کردند.

وی در جمع مدیران منتخب کانون‌های فرهنگی تبلیغی و تشکل ‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران که در محل این اداره کل برگزار شد، گفت: فرهنگ، مغز هر سیستمی است که اگر درست کار کند سایر بخش‌های آن سیستم نیز درست و دقیق کار می‌کنند.

حجت‌الاسلام نوری‌زاده با بیان اینکه فعالان فرهنگی از جمله مدیران و اعضای کانون‌های فرهنگی تبلیغی باید پویا باشند، با برنامه حرکت کنند و دغدغه‌ مند باشند، عنوان کرد: آتش به اختیار بودن یعنی به موقع تصمیم گرفتن و به موقع دغدغه‌مند و پویا بودن است.

نوری زاده، از همگان خواست موضوع آسیب‌های اجتماعی و معضلات فرهنگی را جدی بگیرند و برای مقابله با آنها برنامه‌ریزی عالمانه و محققانه کنند.

وی، با اشاره به این نکته که رهبر معظم انقلاب دغدغه جدی در حوزه آسیب‌های اجتماعی دارند و شخصاً برنامه‌های دستگاه‌های مختلف در مقابله با آسیب‌های اجتماعی را دنبال می‌کنند، گفت: باید موضوع خانواده و تکریم جایگاه والدین جدی گرفته شود، دشمن برنامه گسترده‌ای برای تخریب بنیان‌های خانواده و اخلاق‌مداری در خانواده ها دارد از این رو همه باید در این زمینه کار جدی و جهادی انجام دهند.