سردار حسین اشتری:

دشمنان به دنبال بی ثبات کردن کشور هستند

به گزارش نویدتهران،فرمانده ناجا با بیان اینکه هیچ مشکل امنیتی در کشور وجود ندارد، گفت: دشمنان به دنبال بی ثبات کردن کشور هستند ولی به لطف خداوند متعال، هدایت های رهبر معظم انقلاب، ایستادگی مردم و جانفشانی نیروهای مسلح هرگز نمی توانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.
سردار حسین اشتری در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قم که در تالار مرکزی شهر برگزار شد، اظهارداشت: امنیت موجود در کشور به رغم وجود تنوع قومیت، مذهب و عقاید مختلفی که خیلی مطلوب در کنار هم جمع شده اند به دست آمده است.

وی گفت: نعمت بزرگ امنیت،حاصل خون شهداست و همه وظیفه پاسداری از آن را بر عهده داریم.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه پلیس در برقراری امنیت سهم موثری دارد، یادآور شد: همه دستگاه های مسئول در این امر مهم دخیل هستند و با هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، هوشمندی مردم، حضور دستگاه های اطلاعاتی، قضائی و شورای تامین در صحنه های مختلف منجر به برقراری و حفظ آرامش و امنیت در کشور شده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی درخت تنومندی است که با وجود طوفان های سهمگین همچنان مستحکم ایستاده و برخی تحرکات نمی تواند به پایه های استوار این نظام خدشه ای وارد کند، افزود: دشمنان به دنبال بی ثبات کردن کشور هستند ولی به لطف خداوندمتعال، هدایت های رهبر معظم انقلاب، ایستادگی مردم و جانفشانی نیروهای مسلح هرگز نمی توانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: نقشه های شوم دشمن هر روز پیچیده تر از گذشته می شود در قبال آن ما نیز افزایش امکانات و اشراف اطلاعاتی بیشتری نسبت به گذشته به دست آورده ایم و خداوند متعال را شاکريم در کشوری زندگی می کنیم که از نعمت امنیت برخوردار است.

سردار اشتري با انتقاد از سخنان رئیس جمهور آمریکا، تصریح کرد: رئیس جمهور کم عقل آمریکا که مردم ایران را تهدید می کند، روزی مانند دیگر روسای جمهوری این کشور کنار رفته و منفور مردم دنیا خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی با اعلام ضرورت آمادگی هرچه بیشتر مردم، مسئولان، اعضای شورای تامین استان ها، نیروهای نظامی و انتظامی، اطلاعاتی و قضائی، گفت: بایستی بیش از گذشته هوشیار بوده و هر حرکتی را زیر ذره بین قرار دهیم و نگذاریم دشمن به اهداف شوم خود دست یابد.

این مقام عالی انتظامی ادامه داد: تجربه ثابت کرده ملتی که بر خداوند توکل و بر ائمه اطهار(ع) توسل دارد و انسجام داشته و از ولی فقیه پیروی می کند، هیچ گاه شکست نمی خورد و قطعا پیروز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: ملت با وجود همه سختی ها، تحریم و تهدیدات همچنان پای انقلاب و آرمان های بلند حضرت امام (ره) ایستاده اند و در صحنه های مختلف حضور دارند.

سردار اشتری عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان دست به توطئه های مختلفی از جمله ایجاد بحران در نقاط مرزی و جنگ تحمیلی زدند؛ در مقطعی جنگ بر ما تحمیل شد که آمادگی نداشتیم و امکاناتی که بتوانیم در مقابل دشمن بایستیم نیز وجود نداشت.

وی ادامه داد: دشمن با تمام توان و حمایت کشورهای مختلف از جمله آمریکا به جنگ ما آمد اما مردم به لطف خداوند، هدایت های امام راحل و ایثارگری و از خودگذشتگی توانستند پیروز شوند.

این مقام ارشد انتظامی، جنایت های منافقان در دهه 60 را نیز مورد اشاره قرار داد و افزود: در برخی از آن روزها 50 نفر در 50 نقطه مختلف کشور به دست این گروهک ترور می شدند؛ وجود 17 هزار شهید ترور آن دوران، نشان دهنده اوج جنایت های منافقان است اما مردم استقامت کرده و در مقابل توطئه های دیگر نیز ایستادگی کردند و به طور قطع امروز نیز پیروز میدان خواهند بود.

سردار اشتری به اهمیت استان قم در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره و تاکید کرد: این شهر به دلیل وجود بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه و مردم شهید پرور و ولایت مدار، ویژگی خاصی برای کشور دارد به گونه ای که اگر تعابیر رهبر معظم انقلاب در وصف مردم متدین قم مطالعه شود، پی می بریم که این مردم چقدر حق به گردن مسئولان دارند و آنها نیز باید قدردان مردم قم باشند.

وی با تاکید به اهمیت خاص استان قم، افزود: سردار آقاخانی که از فرماندهان متدین، ولایی، دلسوز و باتجربه است به عنوان فرمانده جدید انتظامی این استان منصوب شده تا با عنایت حضرت معصومه(س)، هدایت های مراجع معظم تقلید و حمایت و همراهی مسئولان استان بتواند در راستای نظم و امنیت بیش از پیش استان، زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت(ع) حرکت کند.

این مقام عالی انتظامی ضمن قدردانی از زحمات سردار مجتبایی فرمانده سابق انتظامی استان، گفت: وی در طول دوران مسئولیت خود خدمات بزرگ و شایسته ای انجام داد و توانست قم را در بسیاری از شاخص های امنیتی ارتقاء دهد البته این مهم حاصل تلاش مجموعه فرماندهی انتظامی استان است.

گفتنی است، آئين تکريم و معارفه فرمانده جديد انتظامي استان قم با حضور سردار  حسين اشتري  فرمانده نيروي انتظامي، استاندار، فرماندار، دادستان قم، فرمانده سپاه حضرت علي ابن ابيطالب(ع)، نمايندگان بيوت آيات عظام، اعضاي شوراي تامين استان، روسا و اساتید دانشگاه ها و جمعي از مقامات لشکري و کشوري در قم برگزار شد.