در حکمی از سوی صالحی؛

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منصوب شد

به گزارش نویدتهران،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهدی محمدی را به عنوان دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی در این وزارتخانه منصوب کرد.
در متن حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به مهدی محمدی آمده است:

«پیروزی انقلاب اسلامی، ثمره رهبری داهیانه امام خمینی (ره) و جانفشانی ها و ایثارگری های مردمانی است که در جهت تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و برگ برگ تاریخ چهل ساله گذشته این سرزمین گواهی است صادق بر این ایثارها و جانفشانی ها.

اهتمام در بزرگداشت این تاریخ چهل ساله که سراسر دفاع از مام وطن و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و کوشش و تلاش و سازندگی در همه عرصه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بوده، امری خطیر و سترگ است که نیاز به برنامه ریزی دقیق و مدیریتی توانمند دارد.

نظر به مراتب تعهد، تجربه و سخت کوشی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی» منصوب می شوید.

امید است به استعانت از خداوند سبحان و همکاری مستمر با معاونان، روسای سازمان های تابعه، مدیران کل ستادی و استانی وزارت متبوع در تحقق اهداف تعیین شده، موفق و موید باشید.

بدیهی است فعالیت های ستاد به طور مستمر به اینجانب گزارش خواهد شد.»

مهدی محمدی در حال حاضر به عنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به فعالیت است.