وزیر اطلاعات:

خلافت خود خوانده داعش و مسائل بزرگ با ایستادگی پشت سر گذاشته شد

به گزارش نویدتهران،وزیر اطلاعات گفت که به لطف خدا و هدایت های مقام معظم رهبری و ایستادگی دستگاه های مختلف نظام اسلامی، خلافت خود خوانده داعش و مسائل بزرگ، پشت سرگذاشته شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در نشست شورای اداری البرز که در استانداری برگزار شد، افزود: برغم شکست داعش، دشمنان همچنان اسلحه خود را کنار نگذاشته اند و درصدد تلاش برای ضربه زدن به نظام اسلامی هستند و دراین مسیر نباید دچار غفلت شد.
وی با اشاره به ولادت حضرت نبی اکرم (ص) افزود: حضرت رسول اکرم (ص) عقل کل عالم خلقت و بن بست شکن هستند و همیشه پیروز میدان های نبرد و اداره جهان اسلام بودند.
وی گفت: پیامبراعظم (ص) کمتراز ربع قرن در سرزمین برهوت و درمیان قبائل متفرق امت وسط را تشکیل داد و در کمترین زمان ابرقدرت های جهان را مقهور ساختند.
علوی افزود: اکنون فرصتی است که از لحاظ فکری، نرم افزاری و سخت افزاری درجهت دبین مبین اسلام و آموزه های پیامبر(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) گام برداریم.
**تنازع و مشاجره منجر به زمین گیر شدن امت ها می شود
وزیراطلاعات با اشاره به هفته وحدت به عنوان نعمتی الهی و رمز پیروزی اقوام و ملت ها، گفت: تنازع و مشاجره باعث زمین گیر شدن امت ها می شود و مسئولان و مردم باید همگرایانه در زمینه پیشبرد امور فعالیت کنند.
وی خاطرنشان کرد: نگاه به مسئولیت و امکانات مادی، امتحانی الهی است و باید به این مسائل به عنوان ابزار خدمت رسانی نگریسته شود و خدمت به مردم نعمتی از سوی خداوند متعال است و شکر این نعمت باید با خدمت رسانی بیشتر همراه باشد.
علوی گفت: حکومت باید برای همه، عدالت و خدمت رسانی بی منت داشته باشد و با خوش اخلاقی رضایت ارباب رجوع را به دست آورد.
وزیر اطلاعات بر حفظ کرامت، حرمت و شخصیت مردم تاکید کرد و افزود: در فرهنگ اسلام و قرآن همه چیز در محوریت مردم است.
وی اضافه کرد:امروز نیز خاستگاه نظام جمهوری اسلامی ایران مردم هستند و همه مسئولان به برکت رشادت ها و حضور در صحنه این مردم خدمتگزار آنان هستیم.
علوی گفت: با کسانی که بد برخورد می کنند نیز باید خوب رفتار کرد تا روابط حسنه شود.
وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش به مسایل گره خورده استان البرز با استان تهران اشاره کرد و گفت: مسایل تهران بدون پیوست امنیتی با این استان امکانپذیرنیست.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان درصدد به چالش کشیدن امنیت کشور هستند و نیروهای امنیتی و شورای تامین باید با هوشیاری کامل نقاط کور را شناسایی کند تا جلوی اقدامات دشمنان را بگیریم.
علوی گفت: درشرایطی که متزلزل ترین شرایط امنیتی را در منطقه شاهد بودیم، در کشور اسلامی ایران به کرار شاهد ضربه خوردن تیم های تروریستی بودیم و بیش از 120 تیم تروریستی منهدم شد.
وزیراطلاعات افزود: این دستاوردها با تلاش دستگا ه های اجرایی مختلف و همدلی میان آنها به دست آمده و سربازان گمنام امام زمان عج الله نقش بی بدیل خود را ایفاء کرده اند.
وی با اشاره به حسایست ها و تنوع قومی مذهبی البرز افزود: مدیران استان باید ازاین ظرفیت ها به خوبی استفاده کنند.
علوی یادآورشد: سربازان گمنام امام زمان عج الله در هراستانی منشا خیر و برکات بوده و مسئولان قدردان زحمات این وزارتخانه بوده اند و از امروز مدیرکل جدید استان البرز فعالیت خود را آغاز می کند.
وزیر اطلاعات با قدردانی از زحمات آقای جمالی درطول خدمت، آقای شیبانی را بعنوان مدیرکل جدید اداره اطلاعات استان البرز معرفی کرد.