مهندس فرنوش نوبخت خبرداد؛

خدمات رساني ويژه متروي تهران و حومه به مناسبت عيد سعيد فطر ۹۷

به گزارش نویدتهران،مدیر عامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه از خدمات رساني ويژه متروي تهران و حومه به مناسبت عید سعيد فطر خبر داد.

مهندس فرنوش نوبخت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران و تبريك فرارسيدن عيد سعيد فطر گفت: متروي تهران و حومه به منظور تسهیل در تردد نمازگزاران به محل اقامه نماز عید سعيد فطر در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)، با آمادگي كامل پرسنل و استفاده حداكثري از امكانات خود، خدمات ویژه و سرویس‌های فوق العاده را در تمام خطوط ارائه خواهد كرد.

وي با اشاره به اینکه سرويس دهي در خطوط يك، دو، سه، چهار و پنج متروي تهران و حومه در روز عيد سعيد فطر از ساعت پنج و ۳۰ دقیقه صبح تا پایان مراسم به طور رایگان ارائه می‌شود، افزود: در این روز تعداد حرکت قطار‌ها نسبت به برنامه روزهای تعطیل افزایش پیدا خواهد کرد تا نمازگزاران و مسافران گرامي راحت تر از اين وسيله حمل و نقل ريلي ايمن، سريع و پاك استفاده كنند.

مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه تصريح كرد: سرويس دهي در خط ۵ نيز از ساعت ۵:۳۰ دقيقه آغاز مي شود.

وي با بيان اينكه شركت بهره برداري متروي تهران و حومه آمادگي دارد تا در صورت نياز جهت خدمات دهي مناسب تر به شهروندان و مسافران محترم قطارهاي فوق العاده را در تمام خطوط اعزام كند خاطر نشان كرد: به شهروندان گرامي توصيه مي شود به منظور دسترسي بهتر و آسان تر به محل برگزاري نماز عيد فطر در ايستگاه مصلي امام خميني (ره) در خط يك متروي تهران پياده شوند.