قائم مقام سازمان دانش‌آموزی خبرداد؛

حضور پرشور دانش‌آموزان پیشتاز در مراسم نماز عید فطر/ برگزاری مسابقه ویژه روزه اولی‌ها

به گزارش نویدتهران،قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از حضور پرشور دانش آموزان عضو تشکل پیشتازان این سازمان در مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر در مصلی امام خمینی (ره) خبر داد.
محمد روشنی ضمن اشاره به حضور پرشور و فعال پیشتازان در مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر، اظهار کرد: این برنامه با هدف توسعه فرهنگ عبودیت در بین دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان روزه‌ اولی با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری مسابقه بزرگ «نقش بندگی» ویژه دانش‌آموزان روزه‌اولی‌ خبر داد و افزود: این مسابقه در سه محور عکاسی، دلنوشته و خاطره‌نویسی برگزار خواهد شد که دانش‌آموزان علاقمند می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۳۱خردادماه سال‌جاری از طریق پست الکترونیکی به نشانی pishfar@medu.ir ارسال کنند.

روشنی با بیان برنامه های تشکل پیشتازان در مراسم نماز روز عید سعید فطر خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان عضو تشکل پیشتازان این سازمان با ایجاد غرفه‌های فرهنگی و اجرای برنامه‌های هنری و تشکیل گارد استقبال، با اهداء گل و هدایای فرهنگی از نمازگزاران به ویژه دانش‌آموزان روزه‌اولی‌ استقبال می‌کنند.